Celebrity Look - kadeřnický salon, kde vaše (ne)reálná přání měníme v realitu.

Taky někdy míváte nereálné představy a sny a realita se Vám nezdá dost dobrá? Například, když jste denně konfrontováni s fotografiemi modelek, celebrit, hereček a dalších VIP žen, které jsou krásné a dokonalé?

weby na míru UNIWEB

Snažíte se uchlácholit tím, že se nejedná o reálnou verzi žen, protože fotky jsou určitě upravené (známe to – photoshop, příčesky, maskérky, světla nebo i plastiky). Tohle rozhodně není realita! Ano máte pravdu, jsme obklopeni upravenou realitou, což může vést k nereálným představám o vzhledu a velkému tlaku na sebe samotné, ale i například na náš výběr partnera či přátel. Jako kdyby i vnitřní krása nemohla mít svůj půvab…

Ale co když v Plzni existuje místo, které je reálné a navíc Vám může reálně pomoct cítit se perfektně, a zároveň Vám ukázat, že vnitřní krása může prostoupit i navenek? To místo je kadeřnický salón Celebrity Look. Místo, kde je skvělý personál, který je připraven Vás vyslechnout, poradit a vytvořit Vám účes, který možná předčí i ty nereálné představy? V salonu nejde o rychlé odbytí klienta, ani o maximální počet zákazníků za den, protože tady je každá klientka již při příchodu „celebritou“, a tak se k ní také přistupuje. Dbá se na perfektní výsledek, prioritou jsou krásné a zdravé vlasy. Odměnou je kadeřnicím Váš spokojený výraz, protože i když žijeme mnohdy v nereálném světě, Váš skvělý pocit je reálný a Vy si ho zasloužíte. Proto tým kadeřnic Celebrity Look nedá dopustit na moment, kdy klientka sebevědomě odchází s úsměvem na rtech, protože ví, že vypadá dobře a díky tomu vyzařuje tu krásnou energii radosti a spokojenosti.

A jaká že je ta Vaše (ne)reálná představa o dokonalých vlasech? Chcete velkou změnu, nový střih, uzdravit vlasy, nebo si dopřát zahuštění a prodloužení vlasů? Nic z toho není v Celebrity Look problém. Ke každé z Vás v salonu přistupují individuálně, uvědomují si, že každá z Vás je originál a také ví, že každý originál potřebuje odpovídající péči. Takže například když:

  • Jste netrpělivé – zaručí Vám výsledky po 1. návštěvě.
  • Jste nerozhodné – vyberou to nejlepší řešení za Vás.
  • Chcete velkou změnu –máte ji mít!
  • Nevíte co s vlasy – poradí a naučí Vás s vlasy pracovat.
  • Máte špatnou zkušenost – zapomeňte na ni v Celebrity Look…

Proto milé a originální dámy, važte si sami sebe, pracujte na sobě a nezapomínejte o sebe pečovat – reálné výsledky se dostaví a tým Celebrity Look bude velmi rád přitom s Vámi.

Kontakt

tel: +420 777 762 282
mail: kadernictvi@celebritylook.cz
url: www.celebritylook.cz
Bezručova 31, Plzeň 301 00

Otevírací doba

Po-Pá: 8:00 - 20:00
So-Ne: Dle dohody

Sociální sítě

Facebook: CelebrityLookPlzen
Instagram: CelebrityLook.Plzen

Fotogalerie
Autor: Celebrity Look Článek může obsahovat komerční sdělení.

NetConcert Angelique Kidjo

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Slavné sborové scény

Hlavní zprávy

 

NetConcert Bobby Shew
uniweb weby