Centrální obvod nainstaloval další nové fit prvky

Na území Městského obvodu Plzeň 3 se v současné době nachází celkem 90 dětských hřišť včetně 11 větších komplexů zahrnujících kromě koutků s dětskými prvky také víceúčelová hřiště. V rámci rozšiřování a modernizace stávajících hřišť včetně těch street workoutových přibývají každým rokem v našem obvodě další nejenom nové dětské hrací prvky, ale také fit prvky.

SEO UNIWEB

„Jsme rádi, že jsme mohli vylepšit další z našich dětských hřišť, která máme ve správě, ale také jedno z několika street workoutových v našem obvodě. Chceme i tímto způsobem podporovat mládež ve sportování a držet je co nejdále od všech negativních vlivů. Dělat prostě něco smysluplného a venkovním cvičením třeba změnit životní styl“, říká starosta centrálního obvodu David Procházka.

Nové fit prvky se objevily na dětském hřišti ve Skupově ulici za obchodním domem Luna a na dětském hřišti na Valše. Tímto prvkem byla vybavena i street workoutová sestava v Heyrovského ulici na Borech.

Všechna dětská hřiště včetně hracích prvků a sestav jsou neustále pod odborným dohledem.

„Pečlivě dbáme na to, aby bezpečnost a funkčnost všech dětských zařízení v našem obvodě byla prvořadým kritériem, a proto je kontrolujeme každý týden a během každých tří měsíců se pak provádí pravidelné odborně technické kontroly všech prvků včetně revizní zprávy a fotodokumentace“, dodává David Procházka.
 

Fotogalerie
Autor: Miroslav Knotek Článek může obsahovat komerční sdělení.

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
út 19.11.2019 08:54
0 +
 
Launch Octavia auto cb

Hlavní zprávy

 

auto cb restart
seo uniweb