CPOS Město Touškov jedním z vítězů Národní ceny kvality pro rok 2020

Letošnímu jubilejnímu 20. ročníku soutěže vládly čtyři hlavní kategorie za kvalitu v programu EXCELENCE, za kvalitu v programu START PLUS, za společenskou odpovědnost a za kvalitu v rodinném podnikání. Cenu za CPOS MT převzala ředitelka Lenka Šeflová.

weby uniweb

CPOS Město Touškov se po několika úspěších v předchozích letech v programech START EUROPE a START PLUS (v roce 2019 jsme dokonce dosáhli splnění požadavků plného modelu Excelence, kdy jsme získali čtyři hvězdy v hodnocení kvality a ocenění; certifikát je platný 3 roky) zúčastnilo kategorie Společenské odpovědnosti a umístilo se na třetím místě. Do soutěže se přihlásilo celkem 71 organizací, uděleno bylo 28 cen, z toho 9 zlatých, 8 stříbrných, 8 bronzových a vyhlášeni byli 3 absolutní vítězové.

Není to ale jen o tom, že organizace a firmy tímto úspěchem získávají na prestiži, ale také že díky zpětné vazbě hodnotitelů dostanou nový směr a cíle k dalšímu zlepšování a to je pro Centrum pečovatelských a ošetřovatelských služeb Město Touškov hlavním gró. Cílem zpětné zprávy hodnotitele je rozvoj organizace v oblasti společenské odpovědnosti a udržitelného rozvoje, tedy zlepšování organizace. Měřítkem úspěšnosti organizace je úspěšnost v získávání klientů, využívání moderních nástrojů fundraisingu, financování z ESF, dotačních titulů a úspěšná komunikace se zainteresovanými stranami.

Vyhlášení ročníku 2020 se letos konalo v reprezentačních prostorách Ministerstva průmyslu a obchodu za zpřísněných protiepidemických podmínek a díky tomu tak bylo možné událost sledovat i online.


Seznam všech umístěných najdete na https://www.narodniportal.cz/narodni-ceny-kvality-2020-uz-znaji-viteze/

Fotogalerie
Autor: Centrum pečovatelských o ošetřovatelských služeb Města Touškov Článek může obsahovat komerční sdělení.

james bond net concert

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
porsche auto homepage

Hlavní zprávy

 

čez zprávy CEZ pomahej pohybem
uniweb weby