Drahokamy času - paní Stibůrková

Paní Stibůrková již bohužel není mezi námi, ale v našich srdcích žije dál. Její krásný příběh jistě stojí za poslech.

scala nedvěd květen

Další příběhy našich klientů

https://www.youtube.com/watch?v=Yvrvf1djPQA

https://www.youtube.com/watch?v=sWiHs1JxzzU


Projekt Drahokamy času

Sledujeme hledisko společenské. Zachytíme životní příběh klienta, jeho minulost a budeme hledat poselství pro naše děti a naši budoucnost. Projektem chceme ještě více rozvíjet tyto dvě oblasti našich aktivit – propagaci a informovanost a zkvalitňování služeb, a tím zvýšit spokojenost klientů a upevnit pozici v konkurenčním prostředí.

Přínos projektu

Projekt přispěje k informovanosti a vztahovému propojení jednotlivých pracovníků org., což povede ke vzájemnému porozumění a skutečné spolupráci a ne jen k formálnímu plnění povinností. Zkvalitňováním našich služeb, zvyšováním pozitivního vnímání veřejnosti o naší org., zlepšováním spolupráce a navazováním nových partnerství očekáváme upevnění naší pozice v konkurenčním prostředí. Projektem reagujeme na některé potřeby našich klientů; zároveň užší kontakt s klienty během projektu nám umožní blíže poznat jjich další potřeby, což napomůže ke zkvalitnění našich služeb.

Doufáme ve zvýšení povědomí veřejnosti o naší organizaci a zvýšení pozitivního vnímání veřejnosti o našich službách. Doufáme, že projekt přispěje k získání nových zákazníků.

Realizace spotu: http://no-limit-studio.cz/ za významnou pomoc s realizací CPOS Město Touško děkuje Pertu Svobodovi, Janu Rousovi, Veronice Šlajsové, moderátorovi panu Prokšovi a všem dalším členům týmu. Významné poděkování také patří pečovatelce z obce Chotěšov.

Autor: Centrum pečovatelských o ošetřovatelských služeb Města Touškov Článek může obsahovat komerční sdělení.

weby na míru UNIWEB

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
SZO

Hlavní zprávy

 

sandero auto cb
seo uniweb