Družstvo složené z žáků prvních až třetích tříd 25. ZŠ Chválenická zvítězilo ve své kategorii v krajském kole McDonald’s Cupu

Konalo se krajské kolo fotbalového turnaje McDonald’s Cup. O vítězství soupeřili školáci ve dvou kategoriích A (1. – 3. třídy základních škol) a B (4. – 5. třídy základních škol). Vítězství v kategorii A patří 25. ZŠ Plzeň Chválenická. V kategorii B zvítězili žáci ze ZŠ Stříbro. Uspěla i d...

Konalo se krajské kolo fotbalového turnaje McDonald’s Cup. O vítězství soupeřili školáci ve dvou kategoriích A (1. – 3. třídy základních škol) a B (4. – 5. třídy základních škol). Vítězství v kategorii A patří 25. ZŠ Plzeň Chválenická. V kategorii B zvítězili žáci ze ZŠ Stříbro. Uspěla i další plzeňská škola – 33. ZŠ získala v kategorii B druhé místo.Více ZDE:Zdroj: web města Plzně

Autor: Úřad městského obvodu Plzeň 2 - Slovany Článek může obsahovat komerční sdělení.