Harmonogram první seče travnatých ploch 2022

V současné době byla zahájena 1 seč  trávníků. Po srážkách v minulém týdnu a po oteplení došlo k růstu trávy a dalších rostlin a vzhledem k předpovědi počasí se spadem dešťových srážek můžeme předpokládat, že trávník po seči pěkně zregeneruje. První seč je pro stav trávníků velmi důl...

weby na míru UNIWEB

V současné době byla zahájena 1 seč  trávníků. Po srážkách v minulém týdnu a po oteplení došlo k růstu trávy a dalších rostlin a vzhledem k předpovědi počasí se spadem dešťových srážek můžeme předpokládat, že trávník po seči pěkně zregeneruje. První seč je pro stav trávníků velmi důležitá, podporuje růst trávy a její a odnožování. Další seče, jejich termín a rozsah, budou plánovány a prováděny s hledem na průběh počasí v dalším období.
Pro informaci přikládáme harmonogram průběhu seče s mapkami  tak, aby došlo k větší informovanosti občanů. Ta  by měla přispět k větší spokojenosti, připravenosti občanů na negativa při provádění prací a tím zmírnění konfliktních situací, zejména co se týká zašpinění a poškození zaparkovaných automobilů při provádění sečí.
  

Autor: Úřad městského obvodu Plzeň 2 - Slovany Článek může obsahovat komerční sdělení.

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
The Loop Jazz Club

Hlavní zprávy

 

NetConcert Brecker Brothers Band Reunion
uniweb weby