Hledáte spolehlivou zubní laboratoř v Plzni?

Přirozeně vypadající zuby mají okouzlující účinek na každého člověka. My je pro vás vytvoříme!

potisk adapt print

Hledáte dobrého zubního laboranta v Plzni?

Lidé mají individuální potřeby a představy, které se u každého liší. Každý člověk vyžaduje od zubního lékaře i zubní laboratoře něco úplně jiného. Laboratoř Art Dent Labors vám odborně poradí a pomohou. Náš tým je složen z odborníků s letitou praxí a bohatými zkušenostmi

Kvalita? Estetika? Funkčnost?

Jsme moderní zubní laboratoř v Plzni. Zhotovíme vám zubní náhradu tak, aby vám skutečně výborně seděla. Dnešní prostředky nám umožňují, přirozeně imitovat zub. Rádi vám představíme rozmanité možnosti zubní medicíny a zubní techniky. Společně s vaším ošetřujícím Vám rádi pomůžeme se správnou volbou. 

Individuálně vytvořená zubní náhrada je srovnatelná s přirozenými zuby

Reprodukce přirozených zubů v jejich kráse a jedinečnosti vyžaduje vysokou míru zkušeností, uměleckého nadání a zručnosti. Díky moderním technologiím a vysokému pracovnímu nasazení se nám daří dosáhnout přirozené kopie.

Možnosti materiálového provedení zubních náhrad

Dnešní možnosti materiálového provedení zubních náhrad pro pacienty jsou rozmanité, tak jako v jiných oborech. Dobrá zpráva je, že dnes již disponujeme materiály schopnými přirozeně imitovat zuby a dásně. Ta špatná zpráva je, že náš pojišťovací system na špičkové materiály a provedení přispívá jen částečně nebo vůbec. Naše laboratoř používá, jak standardní materiály, vykazující především funkčnost, tak až ty nejlepší dostupné materiály, které jsou vysoce funkční i velmi estetické. S výběrem správného materiálu vám rádi poradíme. 

Kde nás najdete? 

Dlouhá 990, 330 27,Vejprnice
E-mail: artdentlabors@seznam.cz
Mobil: +420 775 223 660

Autor: Art Dent Labors s.r.o. Článek může obsahovat komerční sdělení.

NetConcert Bobby Shew

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Remember Chet Baker

Hlavní zprávy

 

NetConcert Monica Mancini
uniweb weby