Jednu ze sedmi Cen sympatie v rámci Ceny kvality v budově Senátu Parlamentu ČR převzala i pečovatelka Jarmila Sýkorová z Města Touškova

Dne 5.11.2019 se konalo ve Valdštejnském paláci v budově Parlamentu ČR již počtrnácté udílení Cen kvality v sociálních službách. Neziskový projekt Cena kvality v sociální péči se snaží přispět ke zvýšení prestiže sociálních služeb a upozornit na náročnost profesí tohoto segmentu širší veřejnost. Jednou z oceněných byla i pečovatelka Jarmila Sýkorová z Města Touškova.

SEO UNIWEB

    Máme tu čest sdělit, že po pěti letech získala další naše pracovnice Cenu sympatie. Jmenuje se Jarmila Sýkorová a pracuje již několik let ve středisku Touškovsko. Jarmilka je zodpovědná a se srdcem na pravém místě. Pokaždé si najde čas, aby vyslechla klienty i své kolegyně pečovatelky a ráda jim vždy pomohla. Rozumí si s lidmi, a tak jim to dává najevo svou často dobrou a optimistickou náladou. Snaží se být nápomocná ve všech směrech. Bez ní by tady nebyla taková příjemná atmosféra s klienty, jako je doposud. Jsme na naši Jarmilku náležitě pyšní a moc jí tento úspěch přejeme. Jarmilku přijelo podpořit hned několik kolegyň. 

    Ceny byly předávány pracovníkům v sociálních službách dne 5.11. 2019 v budově Senátu Parlamentu ČR. Jednou ze sedmi oceněných Cenou sympatie byla i Jarmilka. 

    ,,Cílem projektu je hledat, podporovat a každoročně morálně oceňovat ty jednotlivce a instituce, kteří v této náročné době vytvářejí komfortní prostředí a stabilní zázemí pro uživatele všech typů sociálních služeb. Výjimeční jsou poskytovatelé zejména tehdy, když svým postojem k práci potvrzují, že kvalita je především v profesionalitě a osobním přístupu." https://www.osetrovatelskapece.cz/home/cena-kvality/Fotogalerie
Autor: Centrum pečovatelských o ošetřovatelských služeb Města Touškov Článek může obsahovat komerční sdělení.

weby na míru UNIWEB

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Uniweb weby

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018
seo uniweb