Kino a divadlo v Měšťanské besedě pro členy Klubu Jednička

Členové Klubu Jednička se mohou během května vydat za kulturou do plzeňské Měšťanské besedy, a to za zvýhodněnou poloviční cenu. Navštívit mohou filmové i divadelní představení. ...

weby uniweb

Členové Klubu Jednička se mohou během května vydat za kulturou do plzeňské Měšťanské besedy, a to za zvýhodněnou poloviční cenu. Navštívit mohou filmové i divadelní představení.
V roli Emila Zátopka září Václav Neužil. Již v neděli 22. května budou v kině Měšťanské besedy promítat výpravný film Zátopek, který natočil režisér David Ondříček. Ten se věnuje nejen sportovnímu, ale i životnímu příběhu jednoho z největších světových atletů všech dob, čtyřnásobného olympijského vítěze, Emila Zátopka. Příběh o vítězstvích v lásce i ve sportu, k nimž je třeba především velké srdce.Na své si přijdou i děti. Na ty čeká snímek Ušák Chicky a Zlokřeček. Chicky je každým coulem originál, narodil se totiž napůl jako kuře a napůl jako zajíc. Ale měl štěstí, protože ho jako malého adoptoval král Petr, slavný zaječí dobrodruh.Další představení je divadelní a hodně se u něj zasmějete. Jde totiž o komedii Antonína Procházky, která se jmenuje Vztahy na úrovni. V ní se ukáže vaše vztahy jsou stejně zamotané, strastiplné a legrační jako u jiných lidí. Když se v apartmá, kde Sir Partridge očekává významného hosta, sejde jeho manželka, milenka a nakonec úplně neznámá dáma, budete se smát u řetězce záměn, situací a gagů. Potěší vás i to, když uvidíte ty často tak sebejisté muže před někým koktat a klečet.Vstupenky je možné zakoupit od 16. května od 8.30 hodin (a dále v úředních hodinách) u Kláry Šimanové v kanceláři 111 v budově úřadu městského obvodu Plzeň 1 v aleji Svobody 60. Více informací na tel. 378 036 107 a e-mailu: simanovakl@plzen.eu.   Kino  Ušák Chicky a Zlokřeček22. 5. od 15 hodin70 KčZátopek22. 5. od 17 hodin70 Kč   Divadlo  Vztahy na úrovni29. 5. od 19.30 hodin275 Kč Pozn.: Uvedené ceny jsou již po poloviční slevě. Počet míst je omezený. Divadelní představení je určené pouze seniorům z Klubu Jednička, lístky do kina pak mohou za zvýhodněnou cenu zakoupit i členové sekce rodiče a děti. Každý člen Klubu Jednička může zakoupit maximálně jednu vstupenku.

Autor: Úřad městského obvodu Plzeň 1 Článek může obsahovat komerční sdělení.

NetConcert Bobby Shew

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Velikáni filmové hudby

Hlavní zprávy

 

NetConcert Music by Frank Zappa
uniweb weby