Městský obvod Plzeň 1 dočasně zrušil slavnostní obřady

Vzhledem k současné epidemiologické situaci muselo být dočasně pozastaveno konání slavnostních občanských obřadů - vítání občánků, jubilejní svatby i přání občanům, kteří slaví významné životní jubileum. Z důvodu zákazu návštěv není bohužel možné vstupovat s blahopřáním ani do domovů pro seniory....

weby na míru UNIWEB

Vzhledem k současné epidemiologické situaci muselo být dočasně pozastaveno konání slavnostních občanských obřadů - vítání občánků, jubilejní svatby i přání občanům, kteří slaví významné životní jubileum. Z důvodu zákazu návštěv není bohužel možné vstupovat s blahopřáním ani do domovů pro seniory.
To však neznamená, že jsme na naše malé občánky nebo starší oslavence zapomněli! Dále pečlivě shromažďujeme došlé přihlášky, a jakmile se situaci ohledně koronaviru podaří naší společnosti zvládnout natolik, aby účast na podobných akcích byla bezpečná, a budou povoleny, počítáme s jejich obnovením.
Městský obvod Plzeň 1 zajišťuje pořádání jubilejních svateb, které se konají v obřadní síni ÚMO Plzeň 1. Podle přání je možné jubilejní svatbu uspořádat v obřadní síni Plzeňské radnice, případně v domácnosti. Při obřadu je zajištěn hudební doprovod, manželé obdrží pamětní grafický list a dárek.
Každý jubilant, který dovrší věk 80, 85, 90 a více let, může požádat na ÚMO Plzeň 1 o gratulaci k životnímu jubileu. Na základě žádosti jubilanta, jeho rodinného příslušníka nebo jiné blízké osoby přijde po předchozí domluvě popřát člen Komise pro školství, kulturu a občanské a sociální záležitosti Rady MO Plzeň 1 do místa oslavencova bydliště, popřípadě do domova pro seniory.
Přihlášky na vítání občánků jsou k dispozici na recepci a na Sociálním odboru ÚMO Plzeň 1 nebo na webových stránkách MO Plzeň 1 https://umo1.plzen.eu/.
Bližší informace obdrží zájemci na Sociálním odboru ÚMO Plzeň 1, kancelář č. 209, tel. 378 036 089.

Autor: Úřad městského obvodu Plzeň 1 Článek může obsahovat komerční sdělení.

NetConcert Music by Frank Zappa

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ČNSO studio

Hlavní zprávy

 

NetConcert Music by Frank Zappa
uniweb weby