Obvod zahájil investiční akci přístavby nového pavilonu 55. mateřské školy v Mandlově ulici

V pondělí 1. června zahájil Městský obvod Plzeň 3 předáním staveniště zhotoviteli firmě Stavitelství Šmíd, s.r.o. plánovanou investiční akci přístavby nového pavilonu 55. mateřské školy v Mandlově ulici.


Budováním nového pavilonu a tím rozšířením kapacity této mateřinky začal plzeňský centrální obvod řešit dlouhodobý deficit míst ve spádových mateřských školách, tedy v rámci sídliště Bory a přilehlých částí Radobyčice a Valcha. Za vedení městského obvodu, které stavbu navštívilo 2. června, formálně podepsal předání staveniště I. místostarosta Petr Baloun.

„Jsem velmi potěšen, že firma Stavitelství Šmíd, s. r. o. zajišťující přístavbu nového pavilonu mateřské školy v Mandlově ulici je s námi jako investorem v úzkém kontaktu a ihned po předání staveniště se ujala práce. Pevně věřím, že se nám společným úsilím podaří dodržet velmi napjaté termíny výstavby“, informuje Petr Baloun.

Stavební firma musí dokončit práce na hrubé stavbě nejpozději do 31. 8. tak, aby mateřská škola mohla zahájit nový školní rok v plném rozsahu. Dokončovací práce tedy budou probíhat za provozu školky s termínem předání hotové stavby nového pavilonu do konce letošního roku. To bude zcela jistě znamenat zvýšené nároky na organizaci práce a činností paní ředitelkou a zaměstnanci mateřské školy.

„Věřím nejen tomu, že stavební termíny budou dodrženy, ale i tomu, že tentokrát již bude přístavba kladně přijata a dětem se nejen ve třídách, ale i v tělocvičně bude líbit a každé ráno se do školky budou těši“ dodává David Procházka starosta Městského obvodu Plzeň 3.

Fotogalerie
Autor: Miroslav Knotek Článek může obsahovat komerční sdělení.

The Loop Jazz Club

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Další články z rubriky

ARCHIV ZPRÁV
čt 04.06.2020 11:45
0 +
 
The Loop Jazz Club

Hlavní zprávy

 

ČEZ - Čistá energie zítřka