Pozvánka pro veřejnost

Plocha v Komenského ulici vedle velkého parkoviště u nákupního centra GERA a plocha v Kralovické ulici ( trávník z boku domu Kralovická 10) je dvakrát do roka sekána kosou.  Cílem je lidem ukázat techniku sekání kosou v sídlišti a sledovat jak se trávník chová při sekání kosou a...

james bond net concert

Plocha v Komenského ulici vedle velkého parkoviště u nákupního centra GERA a plocha v Kralovické ulici ( trávník z boku domu Kralovická 10) je dvakrát do roka sekána kosou.  Cílem je lidem ukázat techniku sekání kosou v sídlišti a sledovat jak se trávník chová při sekání kosou a zachovat luční květenu, která je i v sídlištní zástavbě velmi rozmanitá.  V posledních letech jsou trendem květnaté louky a proto se v sídlišti snažíme původní květenu zachovat ručním sekáním.
V sobotu 30. května od 06:00 hodin do 13:00 hodin  (trávník vedle velkého parkoviště u NC Gera - Komenského ulice) a od cca 14:00 hodin do 18:00 hodin (trávník z boku domu Kralovická 10) máte jedinečnou možnost se podívat nebo si vyzkoušet sekání trávy kosou pod odborným dohledem sekáčů.  Těší se na Vás profesionální sekáči.
Odbor životního prostředí a dopravy ÚMO Plzeň 1

Autor: Úřad městského obvodu Plzeň 1 Článek může obsahovat komerční sdělení.

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Víte za co platíte AUTO CB

Hlavní zprávy

 

čez zprávy CEZ pomahej pohybem
uniweb weby