Vánoční čas v Centru pečovatelských a ošetřovatelských služeb Město Touškov

I u nás v Centru všichni společně prožíváme blížící se svátky. Pracovnice tak pro klienty přichystaly různorodý program.

SEO UNIWEB

    Hned v několika Domech s pečovatelskou službou ve svém volném čase uspořádaly například společné zdobení stromečku a zpívání koled, ve spolupráci se základními a mateřskými školami se uskutečnilo vystoupení dětí, kdy zazpívaly krásné písničky nebo zahrály pohádku a obdarovaly seniory vyrobenými dárečky. Zazpívat klientům přišel i Žihelský sbor, Chrámový sbor z Města Touškova nebo Zálužský pěvecký a hudební soubor. Výtěžek z vystoupení Zálužského pěveckého a hudebního souboru bude věnován na Nadaci Transplantace kostní dřeně, pro který tento soubor v čele s panem Korcem už 15 let hraje. Vánoční posezení u dobrého jídla, pití a s návštěvou představitelů obcí se uskutečnilo například v Sulkově, v Tlučné, ve Zbůchu a dalších. 

    Naše babičky a dědečky rovněž potěšila návštěva čertů, Mikuláše a anděla, kdy se neváhaly pracovnice převléci do kostýmů a sdobrotami obejít klienty, kteří si tak zavzpomínali na dětská léta. Spokojenost klienta je totiž naší prioritou. Důležité je nejen splnit kvalitně úkon, ale i udělat radost, ze všedního dne udělat nevšední. Přejeme krásné prožití vánočních svátků, v novém roce jen to nejlepší. Děkujeme klientům, jejich rodinám, zřizovateli i spolupracujícím obcím za přízeň, moc si toho vážíme. Krásné Vánoce a šťastný Nový a nový rok.Fotogalerie
Autor: Centrum pečovatelských o ošetřovatelských služeb Města Touškov Článek může obsahovat komerční sdělení.

weby uniweb

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Sportmanie

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018
seo uniweb