Vedení plzeňského centrálního obvodu navštívilo děti v mateřských školách s mikulášskou nadílkou

Tento týden očekávaly děti doma příchod tradičních postav, jejichž přítomnost je předzvěstí příchodu nejkrásnějších svátků v roce. Vážný Mikuláš, zlobivý a hlučný čert spolu s laskavým andělem hodným dětem rozdali dárky a dobroty, zlobivé děti dostaly nejspíše uhlí a brambory.

SEO UNIWEB

Centrální obvod samozřejmě nezapomněl na své malé občánky a spolu s nimi si tuto českou tradici, sahající až do středověku, připomněl. Stejně jako předešlé roky, přijeli zástupci obvodu přímo za dětmi do školek. Tuto tradici dodržují od roku 2015.

Starosta David Procházka, I. místostarosta Petr Baloun a místostarostové Ondřej Ženíšek a Stanislav Šec celý tento týden postupně navštěvovali všechny mateřské školy na území centrálního obvodu, aby dětem nadělili mikulášskou nadílku.

Každé dítko se mohlo těšit z adventního kalendáře plného čokolády a ředitelky mateřských škol pak pro děti dostaly další dárky v rámci prevence bezpečnosti (BESIP), které využijí při výuce - např. reflexní vestičky, dopravní značky a kužele, semafory aj. Bezpečnostní vzdělávání u dětí předškolního věku Městský obvod Plzeň 3 dlouhodobě podporuje v nejrůznějších projektech.

Děti byly nadšené a zástupci obvodu zase měli radost z básniček, říkánek, písniček, ale také z množství slibů, které při nadílce od dětí slyšeli. Všichni se opět těší na mikulášskou nadílku příští rok.

Fotogalerie
Autor: Miroslav Knotek Článek může obsahovat komerční sdělení.

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
07.12.2018 16:14
0 +
 
auto cb klimatizace

Hlavní zprávy

 

auto cb home restart 1
seo uniweb