Značka Mercedes Benz slavila trojitý úspěch v anketě Fleet Awards a Firemní auto roku 2019

Ve čtvrtek 17. 10. 2019 byly vyhlášeny výsledky dvanáctého ročníku anket Fleet Awards a Firemní auto roku 2019. Značka Mercedes Benz slavila trojitý úspěch.

Cílená propagace v Plzni

Ankety Fleet Awards a Firemní auto roku pořádá od roku 2008 specializovaný magazín FLEET firemní automobily, letos se tedy jednalo o dvanáctý ročník. Celkem 36 nominovaných automobilů se ucházelo o přízeň manažerské poroty, sestávající ze stovky manažerů stovky domácích firem a organizací.

V porotě jsou jak zástupci vrcholového managementu, tak fleetoví manažeři, vedoucí nákupu, provozu a podobné pozice vztahující se jak ke strategickému, tak operativnímu řízení vozových parků. Ti všichni si mohli nominované automobily vyzkoušet v rámci testovacích dnů, které letos proběhly v Brně a v Pardubicích. Porotu sestavuje každoročně vyhlašovatel ankety, magazín FLEET firemní automobily.

Kategorii Top ovládl Mercedes-Benz GLE

Mezi vozy určenými vyššímu až vrcholovému managementu, tedy v kategorii Top, se z vítězství může těšit Mercedes-Benz GLE.

V kategorii Fullsize Van zvítězil Mercedes-Benz Sprinter

Mercedes-Benz Sprinter obhájil loňské prvenství v kategorii Fullsize Van.

Efektivní a spolehlivý

Díky všestrannosti Sprinteru si vyberete přesně takový, který odpovídá vašim potřebám. A vypadá tak dobře, že působí pozitivním dojmem. Protože je k dispozici v řadě variant se širokým výběrem výbavy, poslouží jako úsporné, základní vozidlo - například s pohonem předních kol - popřípadě skříňová dodávka přesně sladěná se svým účelem, valník, nebo model Tourer s reprezentativně zařízeným prostorem pro cestující.

Plug-in Trophy získal Mercedes-Benz EQC

Anketa Firemní auto roku ovšem nezapomíná ani na jiná než mainstreamová auta. V rámci takzvaných Trophy byl letos oceněn model Mercedes-Benz EQC, který zvítězil v kategorii určené pro automobily s dobíjecím elektropohonem a získal ocenění Plug-in Trophy.

Nabijte EQC tak snadno jako Váš chytrý telefon!

Napájecí zařízení je optimálně přizpůsobeno Vašim individuálním požadavkům. Proto společnost Mercedes-Benz nabízí vysokou flexibilitu. Pohodlně a rychle doma z wallboxu? Cestou u veřejných nabíjecích stanic? U běžné zásuvky schválené elektrikářem? To všechno je možné pro maximální komfort nabíjení.

Nabíjení doma pomocí wallboxu Mercedes-Benz.

Nabíjejte EQC, zatímco pohodlně odpočíváte doma na pohovce - to je možné s wallboxem Mercedes-Benz určeným pro domácí použití. Díky nabíjecímu výkonu 7,4 kW můžete EQC nabít až třikrát rychleji než u běžné zásuvky.

Více informací o nabíjení a dojezdu EQC naleznete na stránce nabíjení a dojezd EQC.

Užitečné kontakty na prodejce vozů značky Mercedes Benz

VSP Auto s.r.o.

Domažlická 1127/168
Tel.: +420 377 360 620
Fax: +420 377 360 611
E-mail: plzen@vsp-auto.cz
Web: www.vsp-auto.cz 
Facebook: VSP Auto 

The Loop Jazz Club

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
út 12.11.2019 20:280 +
 
ČNSO studio

Hlavní zprávy

 

ČEZ - Čistá energie zítřka