ZPRÁVY Ekonomika Plzeň

Plzeň vyhlašuje podnikatelské vouchery, žadatelům rozdělí dvojnásobek

Město Plzeň vyhlásilo ve čtvrtek 1. června 2023 oblíbený dotační program Plzeňské podnikatelské vouchery, který podporuje spolupráci mezi plzeňskými podniky a výzkumnými organizacemi.

0

Před 2 dny

Kraj loni hospodařil se schodkem, rada schválila účetní uzávěrku

Rada Plzeňského kraje projednala Závěrečný účet Plzeňského kraje a řádnou účetní závěrku účetní jednotky Plzeňský kraj za rok 2022.

0

Před 4 dny

Inovativní firmy regionu dostanou dotace

Z dotačního programu „INKUBACE FIREM (2023)“ doporučila Rada Plzeňského kraje zastupitelům schválit poskytnutí 4 dotací v celkové hodnotě 1 600 000 Kč.

0

Před týdnem

Nový model Hyundai KONA přichází na český trh

Víkendová automobilová slavnost Legendy hostila českou premiéru zcela nového modelu Hyundai KONA, který přichází na český trh ve třech základních výbavových stupních, doplněných o dvě sportovní varianty N Line.

0

Před týdnem

BMW i5 se speciálním herním vzhledem

BMW Group spolupracuje s herní platformou AirConsole a v novém BMW řady 5 poprvé přináší do reálného světa jedinečný druh her integrovaných přímo do automobilu.

0

Před týdnem

Teplárny v kraji hledají alternativu k plynu

A to přesto, že v současné době zlevňuje. V Rokycanech ho částečně nahradí štěpka a tepelná čerpadla.

0

Před týdnem

České dráhy do roku 2026 nasadí 159 nových regionálních vlaků. I na Plzeňsku

Do roku 2026 bude probíhat dodávka moderních elektrických jednotek RegioPanter od společnosti Škoda Group a RegioFox od společnosti Pesa. České dráhy u těchto dodavatelů objednaly celkem 186 moderních bezbariérových jednotek.

0

Před 2 týdny

Nová unikátní linka Prazdroje automaticky vytřídí 81 tisíc lahví za hodinu

Prazdroj zprovoznil v plzeňském pivovaru automatickou třídicí linku na skleněné vratné lahve. Jde o jedinou instalaci svého druhu v Česku, která dokáže strojově roztřídit lahve jeho vlastních značek od jiných pivovarů.

0

Před 2 týdny

Proč jezdit na plyn a kde si nechat v Plzni přestavět svůj vůz na LPG či CNG?

V dnešní době, kdy jsou ceny paliv neustále jako na houpačce, je hledání ekonomičtějších alternativ k tradičním benzínu a naftě stále důležitější. Jednou z výhodných možností je jezdit na LPG (propan-butan) nebo CNG (zemní plyn), což se stává čím dál populárnější variantou. Tato paliva jsou nejen šetrnější k životnímu prostředí, ale také nabízejí výraznou úsporu nákladů na provoz vozidla. V článku se podrobněji podíváme na výhody jízdy na LPG a CNG.

0

Před 2 týdny

Kia Brand Summit proměna mobility v Evropě

KIA během speciálního summitu značky pořádaném v Německu představuje model EV9 pro Evropu, oznamuje poslední novinky týkající se odvážné firemní strategie a prezentuje nejnovější inovace, které značce pomohou proměnit podobu mobility v Evropě, a přispět tak k lepší budoucnosti pro všechny.

0

Před 3 týdny

Firma Wapos s.r.o. slaví kulatiny. Již 30 let šetří lidem peníze díky přestavbám aut na plyn

Firma Wapos s.r.o. slaví úctyhodných 30 let svého působení na trhu a s hrdostí se ohlíží za dlouhou cestou, kterou urazila. Po celou dobu poskytuje svým zákazníkům profesionální služby v oblasti přestaveb vozů na plyn a zabývá se také prodejem a servisem čistící a úklidové techniky značky Nilfisk (dříve WAP / Alto). Díky svému profesionálnímu přístupu si firma získala spoustu spokojených zákazníků.

0

Před 3 týdny

Škoda Auto uvádí na trh nový Enyaq L&K

Škoda Auto uvádí na trh nový Enyaq L&K a doplňuje tak své čistě elektrické SUV o vrcholný model.

0

Před 3 týdny

Průzkum Prazdroje: kvůli vyšší DPH zvažují hospodští konec podnikání

Zvýšení sazby DPH u čepovaného piva o 11 %, které je součástí vládního konsolidačního balíčku, by představovalo zásadní ránu pro tuzemské hospody a pro řadu z nich zřejmě i ránu poslední.

0

Před 3 týdny

Německé nebo švýcarské - které hodinky jsou lepší?

Hodinky nejsou jen nástrojem pro určování času, ale také nádhernými uměleckými díly, která se vyznačují přesností a elegancí. Proto může být výběr dokonalých hodinek náročný, zejména pokud hledáte špičkový model. V tomto článku porovnáme dvě oblíbené značky hodinek, německé Zeppelin a švýcarské Atlantic, abychom vám pomohli rozhodnout, které z nich jsou lepší. Doufáme, že vás bližším seznámením s jednotlivými značkami a jejich nabídkou nasměrujeme k informovanému rozhodnutí.

0

Před 3 týdny
Renault Captur - Renault bez čekání