ZPRÁVY Ekonomika Plzeň

Chcete získat zvýhodnění až 40 000 Kč na nové vozy Volkswagen a navíc servis na 5 let? Využijte akce od Car Point Domažlice

Akce Úvěr CHYTŘE s bonusem až 40 000 Kč na ceny vozů VW a servis na 5 let navíc. To vše získáte u autorizovaného prodejce Car Point Domažlice. Akce platí do odvolání.

0

Dnes

Mzdy v kraji rostly, výrazně je ale srazila inflace

Ve 3. čtvrtletí roku 2022 mzdy v Plzeňském kraji nominálně vzrostly, pokud však zohledníme inflaci, průměrné mzdy reálně výrazně poklesly.

0

Včera

Luxusní limuzíny přepravovaly nejvyšší představitele

Značka Audi poskytla předsednictví České republiky v Radě EU flotilu 10 pancéřovaných vozů Audi A8 L Security.

0

Před 3 dny

ENYAQ COUPÉ RS iV získal ocenění

Díky titulu „Nejoblíbenější auto roku 2023 ve Švýcarsku“ pro model Škoda ENYAQ COUPÉ RS iV získala značka ŠKODA v této prestižní čtenářské anketě několika významných švýcarských médií a internetových portálů již třetí vítězství v řadě.

0

Před 4 dny

Jízdné ve veřejné dopravě se v kraji zvedne jen o pár korun

Kraj od ledna nechystá zásadní zdražení. Předplatné nebo snížené jízdné dokonce zlevní.

0

Před 5 dny

Co můžete čekat od nového SUV Mercedes GLC? Zajděte se podívat na předváděcí vůz do VSP Auto v Plzni

Interiér nového GLC SUV nastavuje měřítka. Ať už je to centrální displej nakloněný k řidiči, multifunkční sportovní volant nebo vysoce kvalitní ozdobné prvky: ušlechtilé materiály zajišťují luxusní komfort, který pocítíte při každé jízdě.

0

Před týdnem

Inflační tlak v České republice zůstává vysoký: Jak je ovlivněn devizový trh?

Česká republika si v posledních letech vedla poměrně dobře, což je patrné i z ekonomických údajů týkajících se inflace, to již ale není pravdou a problémem se stává inflace, která zůstává vysoká i po počátečním snížení úrokových sazeb. To může vyvolávat určité obavy i v souvislosti s měnovými kurzy. V tomto článku se dozvíte o inflačních tlacích panujících v České republice a jejich dopadu na devizový trh.

8

Před týdnem

Plzeňský Daikin vyplatil svým zaměstnancům zimní prémie

Plzeňská firma Daikin i letos díky dobrým výsledkům firmy vyplatila zimní bonusy. Celkem mezi své zaměstnance rozdělila ke mzdám navíc přes 34 milionů Kč.

0

Před týdnem

Kia Niro v soutěži Auto roku 2023

KIA se opět probojovala do nejvyššího kola soutěže Evropské auto roku (COTY), tentokráte se zcela novým kompaktním crossoverem Niro.

0

Před týdnem

3 chyby, které děláme při topení dřevem

Na první pohled to nemusí vypadat složitě. Nachystáte dřevo, zapálíte a pak jen pravidelně přikládáte. Přesto je důležité nepodceňovat důležité zásady správného přikládání paliva a používání kotle. V opačném případě může docházet k jeho poškození nebo znečišťování okolního ovzduší.

7

Před týdnem

První dva bloky elektrárny Mochovce modernizovala Doosan Škoda Power

Jaderná elektrárna Mochovce je klíčovou součástí slovenské energetické infrastruktury.

0

Před týdnem

Audi A6 Flotilové auto roku 2022

Audi A6 se stalo absolutním vítězem 19. ročníku prestižní ankety o nejlepší firemní vůz, Flotilové auto roku 2022, kterou každoročně pořádá odborný magazín Flotila.

0

Před týdnem

Neustálá únava, nedostatek energie a ukládání tukových zásob aneb proč potřebujete okamžitou očistu jater

Pokud se cítíte neustále unaveni, cítíte nedostatek energie, přibýváte na váze či trpíte na otoky a bolesti, zpozorněte. Pravděpodobně potřebujete okamžitou očistu jater.

3

Před týdnem

Kraj zaplatí za energie pětkrát víc než dosud

Rada kraje vzala na vědomí informace a postup v nákupu energií pro potřeby Plzeňského kraje v roce 2023, který je realizován vždy nejvýhodnějším řešením za aktuální situace.

0

Před týdnem
PolyMedia