A.A.A ZEDNICTVÍ HEJPLÍK

774035386 hejplikj@volny.cz
0 Skóre 0 z 5 Hodnotit
w
  • Slovany , Plzeň 32600
Více na  REGIONPLZEN.CZ ...
Plzeň | Petřínská 39
Provedení stavebních prací, včetně dodávky materiálu. Stavby rodinných ... domků. Půdní vestavby. Montáž sádrokartonových podhledů a příček. Zateplování fasád. Rekonstrukce staveb. Projektová a inženýrská činnost. Truhlářství.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Na Roudné 1550/176b
Nabízíme občanské, inženýrské a průmyslové stavby včetně interiérů a v ... ybavení, rodinné domy. Provedeme rekonstrukce a adaptace budov, půdní vestavby i nástavby budov, zajištění uvedení do provozu a kolaudace stavby. Stavby na klíč.
Detail Přejít na web Hodnotit

Nezvěstice | Žákava 162
Firma DFH Haus CZ s.r.o. se sídlem v Žákavé je dceřinná společnost fir ... my DFH Deutsche Fertighaus Holding AG. Společnost DFH Haus CZ s.r.o. byla založena v roce 1995 a dodnes se zaměřuje především na výrobu nízkoenergetických dřevostaveb značky OKAL pro německý trh.
Detail Přejít na web Hodnotit

Klatovy | nám. Míru 65
Specializujeme se na developerskou činnost, momentálně pracujeme na pr ... ojektech v Plzeňském, Středočeském a Karlovarském kraji. Náplní naší práce je stavba netradičních bytových domů poskytujících kvalitní a pohodlné bydlení. Jako developerská firma působíme na trhu už od roku 2005. Máme na sebou mnoho odpracovaných projektů hlavně v Plzeňském kraji, neboť se primárně soustředíme na rozvoj v okolí našeho bydliště.
Detail Přejít na web Hodnotit

Komentáře & Hodnocení - A.A.A ZEDNICTVÍ HEJPLÍK

  • Před 7 roky

    Už u nás nějaký ten řemeslník pracoval, ale pan Hejplík nemá konkurenci. Práce velmi kvalitní- možná o něco dražší než ti předchozí, ale já si za kvalitu ráda připlatim. Slušný a šikovný řemeslník se v dnešní době velmi těžko hledá, ale já ho našla a jsem ráda, že mi koupelnu dělal právě pan Hejplik. Děkuji.

  • Před 7 roky

    nedoporučuji, naprosto nespolehlivý, neplní sliby, po 8 měsících není dílo ještě hotovo

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář