ALFASTAV, spol. s r.o.

376311489
0 Skóre 0 z 5 Hodnotit
w
  • Sobětice 46 , Klatovy 33901
Více na  REGIONPLZEN.CZ ...
Plzeň | Zborovská 36
Nabízíme nové domy bez pozemku i s pozemkem v okolí Plzně. Zabýváme se ... stavbou nízkonákladových rodinných domů. Klademe důraz na kvalitu, nízkou cenu a jednoduchost.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Petřínská 39
Provedení stavebních prací, včetně dodávky materiálu. Stavby rodinných ... domků. Půdní vestavby. Montáž sádrokartonových podhledů a příček. Zateplování fasád. Rekonstrukce staveb. Projektová a inženýrská činnost. Truhlářství.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Na Roudné 1550/176b
Nabízíme občanské, inženýrské a průmyslové stavby včetně interiérů a v ... ybavení, rodinné domy. Provedeme rekonstrukce a adaptace budov, půdní vestavby i nástavby budov, zajištění uvedení do provozu a kolaudace stavby. Stavby na klíč.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Škroupova 2
Zděné nízkoenergetické a pasivní rodinné domy podle našich osvědčených ... projektů na klíč, individuální úpravy možné. Garance pevné ceny domu a doba výstavby 6 měsíců. Projekt, prvotřídní materiály a záruky kvality stavebních prací v ceně. V okolí Plzně připravujeme atraktivní stavební pozemky pro RD.
Detail Přejít na web Hodnotit

Nezvěstice | Žákava 162
Firma DFH Haus CZ s.r.o. se sídlem v Žákavé je dceřinná společnost fir ... my DFH Deutsche Fertighaus Holding AG. Společnost DFH Haus CZ s.r.o. byla založena v roce 1995 a dodnes se zaměřuje především na výrobu nízkoenergetických dřevostaveb značky OKAL pro německý trh.
Detail Přejít na web Hodnotit

Klatovy | nám. Míru 65
Specializujeme se na developerskou činnost, momentálně pracujeme na pr ... ojektech v Plzeňském, Středočeském a Karlovarském kraji. Náplní naší práce je stavba netradičních bytových domů poskytujících kvalitní a pohodlné bydlení. Jako developerská firma působíme na trhu už od roku 2005. Máme na sebou mnoho odpracovaných projektů hlavně v Plzeňském kraji, neboť se primárně soustředíme na rozvoj v okolí našeho bydliště.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Na Kopečku 11
Provádíme kompletní výstavby rodinných a bytových domů na klíč. Realiz ... ujeme dílčí opravy či generální rekonstrukce celých objektů, bytů či jejich částí. Provádíme zateplení a opravy fasád...
Detail Přejít na web Hodnotit

České Budějovice | Lannova 32/I
Rodinné domy a stavební parcely u Plzně

Třemošná | Myslivecká 1157
Projektování a výstavba kvalitních a levných nízkoenergetických, pas ... ivních a nulových domů. Při realizaci domu u nás máte projekt zdarma. Ceny od 700.000,- Kč
Detail Přejít na web Hodnotit

Komentáře & Hodnocení - ALFASTAV, spol. s r.o.

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář