Aspekta Trading, s.r.o.

377 260 122 info@aspekta.cz https://www.aspekta.cz/
24 Skóre 4.9 z 5 Hodnotit
w
  • Rokycanská tř. 64, Plzeň 312 00
Více na  REGIONPLZEN.CZ ...
Plzeň | Nepomucká 119
Záruční, pozáruční servis, klempířské opravy, autolakovna, měření geom ... etrie, STK, emise, automyčka, prodej dílů a příslušenství. Škoda, Fiat, Alfa Romeo, Lancia
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Borská 59
AUTOCENTRUM JAN ŠMUCLER s.r.o. - autorizovaný prodej a servis vozů SEA ... T, ŠKODA, HONDA a VW užitkové, předváděcí a referenční vozy VW, AUDI, SEAT, ŠKODA, HONDA
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Na Výsluní 1025/33
Dlouhodobě se zaměřujeme na lidi, kteří při své práci každodenně využí ... vají terénní vozidla nebo je používají při provozování svých koníčků. Jsme autorizovaný prodejce INEOS Grenadier a Isuzu, nezávislý prodej a servis terénních vozů Toyota a výhradní dovozce off-road příslušenství ARB. Náš tým má největší zkušenosti v ČR, terénním vozům rozumíme a umíme je upravit přímo na míru. Jsme profesionálové ve 4x4.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň - Borská pole | Podnikatelská 1
Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o. byla založena na podzim roku 1992 a ... je stoprocentní dceřinnou společností Porsche Holding. Od této doby se datuje počátek prodeje v Praze. V současné době má naše společnost v ČR již 9 provozoven.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Podnikatelská 1237/30
Jediný autorizovaný prodejce a servis vozů Toyota v Jihočeském a Plzeň ... ském kraji
Detail Přejít na web Hodnotit


Plzeň | Jateční 1124/8
Prodej a servis vozů Citroën, možný leasing nebo protiúčet. Pro všechn ... y značky vozidel k dispozici autoservis, autoklempířství a lakovna, autoelektrikářství, emise + STK a autobazar. K prodeji veškeré náhradní díly, autopříslušenství a autobaterie.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Útušická 3
Autwec s.r.o. - Subaru Plzeň zajišťuje prodej nových vozů SUBARU AWD, ... ojetých vozů SUBARU a prodej ojetých vozů i jiných značek z protiúčtů. Máte zájem o testovací jízdu?
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Domažlická 168
Autorizovaný prodejce a opravce vozidel značky Mercedes-Benz, Mitsubis ... hi Fuso a Jeep.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | 28. října 861/29
Jsme prodejcem vozů značky Mitsubishi. Na trhu s automobily působíme j ... iž od roku 1993. Mezi naše hlavní činnosti patří prodej a servis vozů značky Mitsubishi, servis vozů značky Hyundai, financování nových vozů.
Detail Přejít na web Hodnotit

Začali jsme jako rodinná firma a ve stejném duchu a se stejným nadšením do automobilů pracujeme dodnes. Věděli jste, že kromě služeb spojených s prodejem a servisem vozů provozujeme vlastní Rally team?

Jsme autorizovaným prodejcem vozů Mazda již od roku 1990 jako první v celé ČR. Vozy Hyundai prodáváme od roku 2012 a od roku 2021 se specializujeme na osobní vozy Fiat a užitkové vozy Fiat Professional. Najdete u nás tak 3 velké showroomy s prodejní plochou přes 2 000 m2.

V motoristickém areálu ASPEKTA na Rokycanské třídě najdete vedle prodeje a servisu vozidel Hyundai, Mazda, Fiat a Fiat Professional také benzinovou čerpací stanici, ruční mytí automobilů, klempířskou dílnu nebo pneuservis.

Komentáře & Hodnocení - Aspekta Trading, s.r.o.

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář