Auto Kunc s.r.o

+420 377 389 296 www.auto-kunc.cz
2 Skóre 3 z 5 Hodnotit
w
  • Karla Steinera 6 , Plzeň 318 07
Více na  REGIONPLZEN.CZ ...
Plzeň - Borská pole | Podnikatelská 1
Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o. byla založena na podzim roku 1992 a ... je stoprocentní dceřinnou společností Porsche Holding. Od této doby se datuje počátek prodeje v Praze. V současné době má naše společnost v ČR již 9 provozoven.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Nepomucká 119
Záruční, pozáruční servis, klempířské opravy, autolakovna, měření geom ... etrie, STK, emise, automyčka, prodej dílů a příslušenství. Škoda, Fiat, Alfa Romeo, Lancia
Detail Přejít na web Hodnotit

Rokycany | Zeyerova 1100

Rokycany | Zeyerova 1100

Plzeň - Slovany | Koterovská 170
AUTOBOND GROUP a.s. JE AUTORIZOVANÝ PRODEJCE A OPRAVCE VOZŮ FORD A KIA ... V PLZNI A AUTORIZOVANÝ OPRAVCE VOZŮ SUZUKI.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Borská 59
AUTOCENTRUM JAN ŠMUCLER s.r.o. - autorizovaný prodej a servis vozů SEA ... T, ŠKODA, HONDA a VW užitkové, předváděcí a referenční vozy VW, AUDI, SEAT, ŠKODA, HONDA
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Na Výsluní 1025/33
Jsme autorizovaný prodej a servis vozů značek Jaguar a Land Rover / Ra ... nge Rover – s pobočkami Plzeň a Praha. Zároveň se zaměřujeme na terénní auta Toyota a Isuzu a výhradně dovážíme offroad příslušenství značek ARB a dalších. Specializujeme na přestavby vozů pro speciální využití. Přes 24 let se věnujeme luxusním a terénním vozům. Auta milujeme a rozumíme jim!
Detail Přejít na web HodnotitPlzeň | Gerská 37
Odštěpný závod Porsche Plzeň II zahájil svou činnost v březnu 2001 v P ... lzni na Lochotíně. Tento autosalon, zastupující značku Škoda, je držitelem certifikátu kvality ISO 9001: 2000.
Detail Přejít na web Hodnotit

V roce 1991 došlo k založení firmy podnikající v oblasti autoopravárenství a autodopravy. V důsledku rozšíření služeb o prodej osobních automobilů, náhradních dílů a doplňků došlo k založení firmy právnické osoby Auto Kunc, s.r.o.V listopadu 1993 jsme otevřeli autodílnu a v témže roce uzavřeli smlouvu o dealerství na nákup a prodej nákladních vozů Nissan. Od 20. října 1995 jsme byli autorizovaným dealerem DAIHATSU.V září 1996 jsme založili společnost s ručením omezeným s názvem Auto Kunc, s.r.o. >V listopadu 1996 jsme uzavřeli dealerskou smlouvu na nákup a prodej automobilů DAIHATSU a otevřeli autosalon v Plzni.   Od 13. února 1998 jsme autorizovaným dealerem a servisem pro osobní automobily značky SUZUKI a v témže roce jsme jsme rozšířili činnost i na prodej a servis motocyklů SUZUKI. V příštím roce oslavý naše firma deset let prodeje SUZUKI.

Komentáře & Hodnocení - Auto Kunc s.r.o

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář