AUTOSERVIS PLZEŇ-LETNÁ, spol. s r.o.

377225645 mikolas@citroen-plzen.cz www.citroen-plzen.cz
11 Skóre 4.7 z 5 Hodnotit
w
  • Jateční 8, Plzeň 30152

Společnost Autoservis Plzeň – Letná byla jako s.r.o. založena v roce 1991, vznikla jako nástupce Západočeského autodružstva a obývá prostory bývalého prominentního servisu vozidel Fiat, Lada a Škoda na Jateční ulici. Tradice, dlouholeté zkušenosti v opravárenství i množství spokojených zákazníků zvyklých využívat služeb tohoto servisu předurčilo jeho činnost – zabezpečování servisu a oprav automobilů a všech s tím spojených činností.

Od roku 1993 je společnost autorizovaným prodejcem známé francouzské automobilky CITROEN. A ve shodě s prodejem Citroenů na našem trhu se zvyšuje i podíl prodaných automobilů této značky v Plzni a v jejím okolí. Je to nejen díky vozidlům samotným, ale i díky dobrým a neustále se zlepšujícím službám naší společnosti. Zlepšování našich služeb pro vyšší spokojenost zákazníků a uchování si dobrého jména značky a společnosti je naším prvořadým cílem. Proto zveme všechny, aby se o tom přesvědčili. Jsme připraveni a ochotni splnit všem jakákoliv námi splnitelná přání v oblastech naší činnosti – prodej a opravy automobilů a s tím souvisejících činností.

Provozní doba:

Pondělí až pátek 07,00 až 17,00 hod autoservis a prodej ND
  09,00 až 17,00 hod autosalon a autobazar
Sobota 08,00 až 12,00 hod autoservis a prodej ND
  09,00 až 12,00 hod autosalon a autobazar

 Servis a opravy vozidel lze po dohodě zabezpečit i mimo tuto provozní dobu, stejně tak i demonstrační jízdy s novými vozidly !!!

Komentáře & Hodnocení - AUTOSERVIS PLZEŇ-LETNÁ, spol. s r.o.

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář