BEER FACTORY s.r.o.

379 422 526 rezervace@beerfactoryplzen.cz beerfactoryplzen.cz/
6 Skóre 5 z 5 Hodnotit
w
  • Dominikánská 8, Plzeň 301 00

Vítejte v BEER FACTORY v restauraci a pivovaře pod jednou střechou. 

Představa, která nás již dlouho provázela, se stala skutečností. Zhodnotili jsme tu všechny naše dosavadní zkušenosti jak s výrobou piva, tak s budováním pivovarů u nás i ve světě. Vyvinuli jsme vlastní technologii a postupy, které dělají naše piva odlišná a výjimečná. Chceme předvést z našeho umu to nejlepší. K poctivému pivu patří i skvělá kuchyně, takže věřte, že ani naši kuchaři nic neošidí. Přijďte se sami přesvědčit.

PIVOVAR BEER FACTORY

Pivovar BEER FACTORY byl založen roku 2016. S roční výrobou 2400 hektolitrů je po plzeňském pivovaru největším pivovarem v Plzni. Nabízíme 10 druhů vlastních piv a velký výběr lahvových piv od nejlepších světových malých pivovarů.

RESTAURACE BEER FACTORY

V restauraci kromě denního menu nabízíme široký výběr stálé nabídky. K dispozici je salonek s audio-video vybavením. Salonek je vhodný pro školení a semináře s možností občerstvení, obědů nebo rautů. K dispozici je také vyvýšená galerie. Dále je k dispozici Pivní klub, ve kterém najdete druhý bar včetně výčepu. Pivní klub je vhodný pro pořádání soukromých oslav, promocí, svateb a pod.

ZAHRADA

Zahrada s 60 místy je připravena poskytnout Vám příjemné posezení v letních měsících. Přijďte posedět a ochutnat naše speciality z grilu.

Komentáře & Hodnocení - BEER FACTORY s.r.o.

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář