Kooperativa, pojišťovna, a. s.

377 417 111 plzen@koop.cz www.koop.cz
0 Skóre 0 z 5 Hodnotit
  • Zahradní 3 , Plzeň 326 00
Více na  REGIONPLZEN.CZ ...

Plzeň | Anglické nábřeží 1
Generali je třetí největší pojišťovnou světa. Můžete se spolehnout na ... servis a zázemí silné společnosti. Generali nabízí všechny důležité pojistné programy včetně nejpopulárnějších, jako je povinné ručení, havarijní, majetkové a životní pojištění.
Detail Přejít na web Hodnotit


Praha | Nádražní 25

Kooperativa, pojišťovna, a. s.  neustále rozšiřuje rozsah služeb a zvyšuje jejich kvalitu. Každým rokem přichází na trh s novými produkty. Pojišťuje fyzické i právnické osoby a veškeré běžné druhy majetkových a životních pojištění občanů (viz soubor Nabídka služeb). Pojišťuje všechna průmyslová a podnikatelská majetková a odpovědnostní rizika (průmyslové a energetické celky, telekomunikační sítě i banky). Provádí poradenskou činnost v oblasti pojištění. Pomůže Vám vytipovat rizika, která nejvíce ohrožují Vaši ekonomickou stabilitu v osobním životě i podnikání.

Na bezplatné Zelené lince Kooperativy (tel. 800 105 105) můžete získat veškeré informace o našich produktech. Další informace můžete získat na internetových stránkách www.koop.cz. Najdete nás ve více než 200 obchodních místech na území celé České republiky. V plzeňském regionu Vás rádi uvítáme v agentuře Plzeň nebo 15 dalších kancelářích, z nichž 4 se nacházejí na území Plzně (viz soubor Kde nás najdete v Plzeňském kraji).

Komentáře & Hodnocení - Kooperativa, pojišťovna, a. s.

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář