LUKR INGENEERING, s.r.o.
sanitace, výčepní zařízení, párty pípy, chlazení

tel +420 377 994 111 lukr@lukr.cz www.lukr.cz
0 Skóre 0 z 5 Hodnotit
w
  • Pallova 12 , Plzeň 30100
Více na  REGIONPLZEN.CZ ...
Horšovský Týn | Boženy Němcové 55
SERVIS CARRIER Plzeň s.r.o.

Plzeň | Na Trávníku 474/20
Prodáváme kompletní technologii pro skladování, rozvod a výdej kapalin ... jako je olej, maziva, nafta, AdBlue, anti-freeze, benzín, voda, barvy, chemické produkty atd.
Detail Přejít na web Hodnotit

Třemošná | K Zastávce 1066

Pokud hledáte firmu, která pro Vás navrhne, vyrobí, instaluje a zajistí údržbu a sanitaci výčepní techniky či nápojových cest jakéhokoli rozsahu, teď je ten správný čas na kávu, oddech a pochvalu od šéfa - právě jste našli přesně to, co potřebujete.

Rádi bychom Vám představili základní filosofii naší společnosti, která je již od r. 1991 jedničkou ve svém oboru a její jméno se za dobu její existence stalo právem uznávaným pojmem, což mohou potvrdit dnes už desítky spokojených klientů, v jejichž podnicích LUKR provedl realizaci zakázky a dále poskytuje následné služby a sanitační servis.

Každá firma má ve svém sortimentu svoji vlajkovou loď. V případě naší firmy je však těžké rozhodnout, zda touto vlajkovou lodí jsou minipivovary, které pomáhají přenést výrobu kvalitního piva plzeňského typu co nejblíže koncovému spotřebiteli, nebo staročeské výčepní hlavy, tzv. Lukrovky, při jejichž výrobě spojením zručnosti mistrů několika řemesel vzniká opravdu nádherný produkt, který se svou dokonalostí a úctou k tradici stává dominantou hospody či restaurace.

Třešinkou na dortu naší produkce je výčepní kohout Nostalgie, kterým jsou osazovány jak Lukrovky, tak i ostatní typy výčepních hlav a který nemá svým provedením a kvalitou zpracování u nás konkurenci.

Jestliže by se snad mohlo zdát, že veškerý sortiment výrobků a služeb společnosti LUKR stojí a padá s výčepem piva, rádi upozorňujeme, že tomu tak není a že jsme schopni vyprojektovat a kompletně vybavit a instalovat také profesionální kuchyně různých typů a obslužných kapacit.

Bude nám potěšením setkat se s Vámi v našem předváděcím středisku v Pallově ulici 12 v Plzni, kde máte možnost prohlédnout si řadu výrobků našeho sortimentu. Můžete nás také kontaktovat telefonicky, faxem nebo prostřednictvím mailu. V neposlední řadě můžete, pokud Vás naše nabídka výrobků, kompletů a služeb zaujala nebo máte jakýkoli dotaz, využít naši on-line poptávkovou službu.

Věříme, že i Vy brzy rozšíříte seznam spokojených zákazníků společnosti LUKR Ingeneering s.r.o. a že jakost našich výrobků a služeb Vaším prostřednictvím ocení i Vaši zákazníci a hosté, neboť - jak praví stará obchodní poučka - kvalita výstupu je přímo úměrná kvalitě vstupu.

Komentáře & Hodnocení - LUKR INGENEERING, s.r.o.
sanitace, výčepní zařízení, párty pípy, chlazení

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář