Mareš Ivan

374622346 mares@maresovi.cz www.maresovi.cz
0 Skóre 0 z 5 Hodnotit
w
  • Palackého 1013 , Stříbro 34901
Více na  REGIONPLZEN.CZ ...
Plzeň | Vřesová 1261/10
Dialog je synonymem tradice. Dialog je sdílení myšlenek. Dialog je živ ... ý organismus, který se neustále vyvíjí… jinými slovy se dialog stává diskuzí, debatou, argumentem – vším, co vede k přirozené komunikaci.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Jiráskovo náměstí 816/4
Nabízíme kurzy angličtiny pro děti, které jsou vedeny metodou Helen Do ... ron Early English a kurzy pro dospělé vedené Callanovou metodou.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Perlová 9
Naším cílem je naučit klienty cizímu jazyku zábavnou a hravou formou. ... Vyzkoušejte Jazykovou školu SPELL Plzeň!
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Veleslavínova 12
Jazyková škola LITE Plzeň - výuka angličtiny zaměřená na skutečnou sch ... opnost MLUVIT. Kurzy angličtiny pro veřejnost, firemní kurzy, obchodní angličtina, letní intenzivní kurzy, kurzy pro děti, kurzy s rodilým mluvčím.Kurzy angličtiny zahajujeme po celý rok.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Pod Všemi Svatými 20
Nejdůležitějšími projekty firmy je široké spektrum jazykových kurzů, n ... ultý ročník, zájmové kurzy, firemní kurzy; roční pomaturitní studium jazyků, škola je samozřejmě zařazena ve vyhlášce MŠMT ČR 322/2005 Sb., která přiznává studentům pomaturitního studia výhody státní sociální podpory a důchodového
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Veleslavínova 9
Jazykové kurzy pro firmy i pro veřejnost AJ, NJ, FJ, ŠP, IT, RJ, CZ. M ... OŽNOST RODILÝCH MLUVČÍ. Gramatika, konverzace, obchodní a technické lekce. Začátečníci, mírně pokročilí, více pokročilí, intenzivní i standardní. V našich prostorách i ve Vámi určených.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | sady 5.května 42
Podnikové kurzy dle přání zákazníka ve škole i na pracovišti. Jednole ... té pomaturitní studium akreditované MŠMT ČR. Přípravné kurzy ke státním jazykovým zkouškám a k mezinárodním certifikátům ve všech uvedených jazycích.
Detail Přejít na web Hodnotit

Působení od r. 1990

Ivan Mareš (1940) prezentuje na veřejnosti více než 10 let. V roce 1990, kdy se začal věnovat obchodní činnosti, zejména systému MLM, poznal nutnost potřeby správného mluvení a komunikace. Jeho vzorem se stal Jim Rohn, jeden z nejlepších a nejznámějších amerických motivačních řečníků, který ho také inspiroval ke studiu a zdokonalování se v mluvení a prezentacích.

Také proto absolvoval řadu jeho seminářů v Evropě i zámoří, aby poznal různé způsoby a styly přednesu. V roce 1995 absolvoval kurz "Mezilidských vztahů a komunikace" při "Dale Carnegie Training" v Praze a poté byl pověřen, aby pracoval jako regionální zástupce této instituce v Plzni. Zde působil jako konzultant a instruktor do roku 1997, kdy se začal věnovat samostatné lektorské činnosti.


Své zkušenosti a vědomosti získával nejen při konání obchodních jednání a prezentací, ale také v různých vzdělávacích kurzech a seminářích např. u doc. Hůrkové, Jaroslava Kohouta a dalších. Jeho lektorská a konzultantská činnost je zaměřena na obchodní dovednosti, osobnostní rozvoj, komunikaci, péči o zákazníka, mezilidské vztahy a motivaci.

Od roku 1996 přednáší pro organizace a firmy na celém území ČR. Již několik let spolupracuje s reklamní agenturou W+P Plzeň, a.s PSM Olomouc, regionálním vysíláním televize Prima - televizí ZAK a poradenskou a vzdělávací společností Expertis Praha i dalšími firmami.


V roce 2000 se stal Certifikovaným lektorem vzdělávání dospělých AIVD. Je členem Řečnického klubu Expertis Praha a Asociace trenerů a konzultantů managementu. Od vzniku Regionální rady pro vzdělávání dospělých v Plzni je jejím aktivním členem.

V současné době přednáší pro pracovníky Komerční banky komunikaci a prodejní dovednosti a věnuje se motivaci především u společností zabývající se především přímým prodejem a rozšiřování obchodních sítí.

Komentáře & Hodnocení - Mareš Ivan

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář