NICO-internetová kavárna

608026667 pe999@email.cz www.nico-net.wz.cz
0 Skóre 0 z 5 Hodnotit
w
  • Koperníkova 25 , Plzeň 30100
Více na  REGIONPLZEN.CZ ...

Praha | Kubánské náměstí 11
Nabízíme vysokorychlostní Internet bez omezení!

Plzeň | Zahradní 173/2
Nabízíme trvalé připojení k celosvětové internetové síti, 24 hodin den ... ně, 7 dní v týdnu pomocí moderní a spolehlivé technologie. Právě proto, že naše organizace nabízí své služby na lokální úrovni, věnuje velkou pozornost dodržování vysokého standardu nabízených služeb.
Detail Přejít na web Hodnotit

Chotěšov | Marie Škardové 28
Internet poskytujeme v těchto oblatsech: staňkov, holýšov, slovany, sk ... vrňany, lochotín, roudná, kvíčovice, neuměř, plzen, plzeň, pocínovice, pocinovice, velký malahov, velky malahov, černovice, jivjany, jívjany, město, doubravka, vinice, všekary, semněvíce, šlovice, bukovec, slovany ..
Detail Přejít na web Hodnotit

Nenabízíme jen přístup na deseti počítačích o rychlosti připojení kolem 
14 000kb/s,ale jsou k dispozici i webkamery, skenery, barevné i černobílé tiskárny, nabízíme i kopírování,zmenšování a zvětšování formátů.Foto na mail nebo web Vám dle Vašeho přání také zhotovíme na počkání.

U nás si na své přijdou díky vysoké rychlosti internetu i hráči zajímavých více náročných počítačových her které si mohou zahrát dokonce s lidmi na druhém konci zeměkoule.Samozřejmostí jsou k dispozici i veškeré chaty a telefonování do každého kouta světa kam sahá internetové připojení, včetně telefonování na jakýkoliv mobilní i pevný telefon kdekoliv ve světě, koukněte na naše zajímavé ceny za minutu, stačí jen kliknout na odkaz a určitě budete překvapeni

http://www.nico-net.wz.cz/phone.php

Stálý zákazníci určitě uvítají výrazné slevy v podobě měsíčních pernamentek a jiných výhod.
Možná že Vás i překvapíme širokou škálou nabídky alkoholických i nealkoholických popřípadě míchaných nápojů,opravdu za lidové ceny,které Vám až k počítačovému stolu přinese ochotná a usměvavá obsluha,která vám popřípadě poradí a pomůže kdyby jste náhodou něco nevěděli.
Kdyby jste si chtěli u nás třeba jen posedět a ochutnat jednu z 20 námi nabízených kvalitních káv i to není problém.Pořádáme oslavné večírky a posezení do deseti lidí.Hudba dle Vašeho přání také není překážkou.I k zakousnutí máme co nabídnout.K pivu nebo vínu jen to nejlepší.

A kdyby jste měli strach že budeme brzy zavírat,tak ani to mít nemusíte,máme otevřeno každý den a to od 10.30 do 23.00hod a dle navštěvnosti i déle.

Pokud se o nás chcete dozvědět více,tak nás navštivte,určitě máme co nabídnout a nebo pokud jste z daleka,tak se alespoň můžete podívat na naše stránky,které naleznete pod tímto odkazem

http://www.nico-net.wz.cz


Za celý kolektiv Internetové kavárny Nico


                          Petr Šveda

Komentáře & Hodnocení - NICO-internetová kavárna

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář