T.O.P. EKO , spol. s r.o.

+420377454711 info@topeko.cz www.topeko.cz
0 Skóre 0 z 5 Hodnotit
w
  • Skladová 10 , Plzeň 32600
Více na  REGIONPLZEN.CZ ...

Plzeň | Petřínská 39
Provedení stavebních prací, včetně dodávky materiálu. Stavby rodinných ... domků. Půdní vestavby. Montáž sádrokartonových podhledů a příček. Zateplování fasád. Rekonstrukce staveb. Projektová a inženýrská činnost. Truhlářství.
Detail Přejít na web Hodnotit

Dobřany | Vstiš u Dobřan
VYRÁBÍME DŘEVOSTAVBY : Zahradní domky ,chaty , pergoly , altány , gar ... ážová stání , ploty , terasy , přístřešky , VŠE VČETNĚ POKLÁDKY STŘEŠNÍ KRYTINY A KLEMPÍŘSKÝCH PRVKŮ
Detail Hodnotit

Plzeň | K Papírně 171/32
Naším cílem jsou především spokojení zákazníci. Odvádíme proto v našem ... oboru prvotřídní práci, která je výsledkem naší vzájemné spolupráce a zkušeností, díky kterým můžeme splnit všechna přání našich zákazníků. Největší naší odměnou je, že se k nám naši zákazníci stále vracejí.
Detail Přejít na web Hodnotit

Město Touškov | Včelařská 321

Plzeň | Na Špitálkách 8
Kuchyně,zakázková výroba nábytku,truhlářské práce,umělecká práce se dř ... evem,zahradní nábytek,pergoly,zahradní domky,postele,vestavěné skříně,stoly atd.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Petřínská 39
Společnost VP truhlářství působí na trhu od roku 2003. Vyrábíme podle ... požadavku zákazníka včetně dopravy a montáže. Samozřejmostí je profesionální přístup – návštěva klienta kdekoliv v Plzeňském kraji.
Detail Přejít na web Hodnotit

1. VÝROBA OKEN

EUROOKNA

Okna jsou z lepeného, třívrstvého hranolu .Druh řeziva :smrk,borovice, dub nebo meranti .Vyrábíme je v rozličných geometrických tvarech podle přání zákazníka nebo architekta.. Kování je obvodové od firmy Maco. Zasklení izolačním dvojsklem 4/16/4 s koeficientem tepelné prostupnosti K = 2,9 – 1,1W/m2K. Na zasklení můžeme také použít sklo ornamentální, mléčné, planibel ,nebo bezpečnostní Connex.. Izolační dvojsklo může být rozčleněno meziskelními i masivními příčkami.

Hlučné prostředí se vyžaduje dvojsklo se zvýšeným Db útlumem s plyn náplní SF6.

TRADIČNÍ OKNA

Zdvojená, špaletová, špalíková,jednoduchá i podávací. Zasklívání i kování přizpůsobujeme přání zákazníka. Provádíme také repliky historických oken. Specialitou naší firmy je specielní konstrukce rustikálních oken ,která sdružují dobré fyzikální vlastnosti eurookna a příjemný vzhled. Jsou vhodná do tradičních /např selských objektů/. Většinu konstrukcí tradičních oken můžeme doložit „Prohlášením o shodě“ na základě Protokolu o zkoušce který zpracovala autorizovaná osoba zkušebny VVÚD PRAHA.

2. VÝROBA VNITŘNÍCH DVEŘÍ A ZÁRUBNÍ

Dveřní křidla jsou rámové čepované konstrukce s kazetovými nebo zasklenými výplněmi. Profilace je tradiční(rustikální) nebo oblá (soft-line) .Mimo typové řady ,která je uvedena ve firemním katalogu vyrábíme dveře jejichž tvar i rozměry navrhne zákazník nebo architekt..

Zárubně jsou skládané .Profilace lišt je také tradiční nebo oblá. Mimo tradičních (obložkových) vyrábíme také zárubně kazetové segmentové i rámové.

Dveřní křidla a zárubně lepíme z velmi kvalitních masivů těchto dřevin :smrk,borovice, modřín,olše,buk jasan,javor,dub. Stavební otvory rádi zaměříme a výrobky přizpůsobíme stavebním otvorům.


 

Komentáře & Hodnocení - T.O.P. EKO , spol. s r.o.

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář