UNISTRY s.r.o.

377 897 770, 602 874 970 customer@unistry.com www.unistry.com
0 Skóre 0 z 5 Hodnotit
w
  • Zahradní 836 , Přeštice 33401
Více na  REGIONPLZEN.CZ ...
Nepomuk | Nám. Augustina Němejce 416
Pivní hotel a pivní lázně Vám nabídnou více než čekáte od klasického h ... otelu. Vytvořili jsme unikátní koncept ubytování se zážitkem přímo v pivovaru, který Vás nepřestane bavit a umožní Vám zažít něco úplně nového a jedinečného.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Karoliny Světlé 2


Plzeň | V Lomech 11
Rodinný hotel v příjemné lokalitě vedle parku s jezírkem nabízí ubytov ... ání se snídaní, restauraci s letní terasou, lobby bar a wellness. Předností hotelu je tichá a klidná lokalita uprostřed zeleně, dobrá dostupnost do centra města, příznivé ceny.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Borská ulice 2805/79
Nabízíme ubytování za rozumné peníze. Dvoulůžkové a trojlůžkové pokoje ... , vybavené ledničkou, WC společné na chodbě v každém patře.
Detail Přejít na web Hodnotit

Železná Ruda |
Poskytujeme ubytování v regionu Šumava - Špičák. Penzion - chata s pln ... ě vybavenými apartmány, včetně společenských prostor. Možnost lyžování, lyžařský vlek nedaleko, cykloturistika, kulečník. Vhodné pro rodiny s dětmi.
Detail Přejít na web Hodnotit

Apartmán - rekreační dům se nachází v katastru obce Strýčkovice v jihozápadních Čechách v předhůří Šumavy, v ekologicky čisté oblasti, v nadmořské výšce cca 500 m. Návštěvníkům je plně k dispozici vlastní zatravněný pozemek o rozloze 15 000 m2 na jehož konci (cca 100 m ) začíná souvislý lesní porost.

 

K domku o rozloze 140 m2 patří osvětlená otevřená terasa o rozloze 30 m2 a krytá terasa o rozloze 10 m2. Domek má oddělenou koupelnu a WC, dvě dvoulůžkové ložnice s možností přistýlky, kompletně vybavenou kuchyni s možností vaření, lednicí, mikrovlnou troubou apod., a obývací pokoj 40 m2 s televizí, satelitním přijímačem a hifi soupravou. Celý objekt je elektricky vytápěn.

 

Návštěvníci mohou v letní sezóně využívat sportovní areál s vodní nádrží, celoročně jsou k dispozici horská kola a v případě zájmu je možnost zajistit vyjížďky na koních. V zimě je možnost běžeckého lyžování a pro děti i sjezdového lyžování.

 

Místo je vzdáleno cca 40 km od hraničního přechodu se SRN. V nejbližším okolí (20 km) se nachází řada historických a přírodních památek, např. unikátní vodní hrad Švihov, bývalé sídlo rodu Černínů zámek Chudenice, Americká zahrada s rozhlednou a překrásnými přírodními scenériemi a další.

 

Ve vzdálenosti 80 km se nachází známý lázeňský trojúhelník (Karlovy Vary, Mariánské a Františkovy lázně), jednu hodinu jízdy převážně po dálnici trvá cesta do Prahy a v zimním období lze snadno dojet na šumavské sjezdovky s vleky (40 km).

Možný i dlouhodobý pronájem.

Komentáře & Hodnocení - UNISTRY s.r.o.

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář