AUTO CB zahajuje prodej nové DACIA SANDERO a SANDERO STEPWAY

Nové Sandero nabízí prostorný interiér, velký zavazadlový prostor a přepracovaný vzhled s nově navrženou přední částí.

weby na míru UNIWEB

Třetí generace vozů Dacia Sandero je v prodeji! AUTO CB v Plzni nabízí modely od 324 400 Kč. 

Nové Sandero

Zcela nový vnější design  Sandera spojuje modernost a robustnost. Jeho celkové rozměry zůstaly stejné a zachovávají rovnici jeho úspěchu: zdrženlivý vnější tvar a lepší prostornost pro ještě větší praktičnost.

MODERNÍ A DYNAMICKÉ LINIE
S výraznějšími blatníky vyzařuje Nové Sandero silnou osobnost a robustnost. Celková linie je však plynulejší díky více skloněnému čelnímu oknu, nižší střeše (-1 cm), ustupující linií střechy a anténou u zadního okraje střechy. Světlá výška podvozku zůstala nezměněna (133 mm), ale s větším rozchodem a podběhy kol se Nové Sandero zdá nižší a podsaditější.

NOVÝ SVĚTELNÝ PODPIS
Příď a záď představuje nový světelný podpis Dacie ve tvaru Y. Horizontální linie vpředu i vzadu spojuje obě LED světla a pokračuje v jejich liniích, čímž přispívá k vizuálnímu rozšíření vozu. LED světlomety, které standardně disponují světelným senzorem, bez ohledu na úroveň výbavy, poskytují lepší viditelnost v noci (+ 37 % do dálky, + 9 % do šířky světelného pole).

FLEXWHEEL
Disky 15 nebo 16 palců, zvýrazněné výraznými oblouky blatníků, jsou již od druhé úrovně výbavy typu« Flexwheel », jejichž propracovaný design poklic šikovně imituje « skutečné » hliníkové disky, které jsou přesto dostupné v rozměru 16 palců. Velká světlá výška (133 mm) zaručuje velkou volnost použití.

UŽITEČNÝ DESIGN
Kliky dveří mají kvalitnější design a ergonomičtější tvar. Nově je k dispozici elektrické ovládání dveří zavazadlového prostoru integrované ve spodní hraně těchto dveří pro lepší estetiku a praktičnost. Nový tvar dveří a zpětných zrcátek je aerodynamičtější a přispívá ke snížení hluku vydávaného proudícím vzduchem. Palubní deska obsahuje panel potažený textilií a ventilační otvory mají nový tvar. Vnímané zvýšení kvality u Dacie spojuje příjemné s užitečným.

Nové Sandero Stepway

Se svou zvýšenou světlou výškou je Sandero Stepway všestranným crossover v sortimentu Dacie. Jeho výrazný vnější i vnitřní design vzbuzuje dojem úniku z šedi všedních dnů a dobrodružství.  Chytře řešený a funkční interiér umožňuje všestranné využití prostoru nejen pro každodenní použití, ale také pro cestování.

Dvojí úspora ve vítezné kombinaci

Sandero disponuje optimalizovanou strukturou nákladů na údržbu vozu. Spolehlivé a zároveň úsporné motory zajistí řidičům požitek z každodenní jízdy. Na výběr je ze dvou variant - benzin a LPG. Obě varianty berou ohled na ekologické normy a dosahují výborných výkonů. Dacia je jediný výrobce, který nabízí dvoupalivový pohon na benzín a LPG u celé řady osobních vozů. 

Zaujalo vás nové Sandero nebo Sandero Stepway? Chcete si zamluvit zkušební jízdu nebo rovnou objednat novou Dacii? Kontaktujte plzeňského autorizovaného prodejce vozů Dacia!

AUTO CB, spol. s r.o.

Nepomucká 487/119
326 00 Plzeň
Tel.: 377 666 666
Facebook: AutoCBPlzen
Web: autocb.cz

Fotogalerie
NetConcert Brecker Brothers Band Reunion

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
The Loop Jazz Club

Hlavní zprávy

 

NetConcert Brecker Brothers Band Reunion
uniweb weby