Čerti prý okradli Plzeňáka o mobil

Plzeňští policisté mají před sebou nelehký úkol. Hledají skupinku čertů, kteří jsou podezřelí, že během svého úterního řádění v ulicích města okradli jednoho muže o mobilní telefon. Na policii se pozdě večer obrátil devětapadesátiletý muž, který je přesvědčený, že ho o mobil připravili právě pekelníci.


Plzeňští policisté mají před sebou nelehký úkol. Hledají skupinku čertů, kteří jsou podezřelí, že během svého úterního řádění v ulicích města okradli jednoho muže o mobilní telefon. Na policii se pozdě večer obrátil devětapadesátiletý muž, který je přesvědčený, že ho o mobil připravili právě pekelníci, řekl policejní mluvčí Petr Kovář.
Muž šel kolem 21:00 Komenského ulicí. "Obstoupili ho asi čtyři čerti a metlami, které měli v ruce, ho šupali," popsal mluvčí. Poškozený se domnívá, že právě v tento okamžik mu jeden z čertů vzal mobil z vnější kapsy. Přístroj si cení asi na 3000 korun.
"Vzhledem k tomu, že byly všechny čtyři osoby převlečené za čerty, nebude pro plzeňské policisty vůbec jednoduché případ objasnit," konstatoval Kovář.
Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
st 06.12.2006 13:500 +
 
Auto CB - Nová Škoda Kodiaq

Hlavní zprávy

 

Hrady.cz - letní kulturní festival 2024