Charitativní akce pro Emičku 28. 3. 2020 v DEPU 2015

Mladé rodině lidská bezohlednost navždy změnila 5. 1. 2020 u Tlučné život. Po velmi vážné dopravní nehodě při čelním nárazu, zůstalo na místě z této šťastné rodiny 5 velmi vážně zraněných lidí, včetně dvou malých holčiček. Pokusme se společně rodině pomoct!

Jarní servisní akce AUTO CB

Už jste někdy slyšeli, že osud dokáže s lidmi pořádně zametat? Slýcháváme to často, ale u této mladé a krásné rodiny to nebyl osud, kdo jim zamával se štěstím, ale lidská bezohlednost, která jim 5. 1. 2020 u Tlučné navždy změnila život. Po velmi vážné dopravní nehodě při čelním nárazu, zůstalo na místě z této šťastné rodiny 5 velmi vážně zraněných lidí, včetně dvou malých holčiček.

Nikdo v tu chvíli ještě netušil, jak strašné časy pro rodinu právě nastaly. Babička Lenka přišla o celou pravou ruku, u maminky Báry lékaři celou noc bojovali o život, přítel maminky Roman i Vikinka utrpěli vážné zlomeniny a pohmožděniny, nejhůř ale dopadla holčička se jménem, které se vepsalo do srdcí a myslí tolika lidem. 

Ema. Malá Emička utrpěla při nehodě zlomeninu páteře a má poškozenou míchu a je jen velmi malá šance na to, že by ještě někdy mohla chodit. Jen málo kdo si umí představit jaké to je, vysvětlit této malé princezně, proč už nebude běhat jako dřív a proč jí vlastní nožičky neposlouchají. Právě pro malou Emu a její úžasnou rodinu tohle všechno děláme. 

Chceme Vás poprosit, pojďte do toho s námi a pokusme se rodině pomoct a ulehčit jim cestu, která je bude teprve čekat. Pomoct můžete tak, že 28. 3. 2020 přijdete na Charitativní akci pro Emičku, která se uskuteční v prostorách areálu DEPO 2015 v Plzni od 12:00 hodin, čeká na Vás bohatý program včetně koncertů a prevenčních programů IZS a podpůrných složek.

Uvidíte i nabušené americké káry s možností zážitkové jízdy. Do zapečetěné schránky můžete vhodit alespoň malou finanční částku a pomoci tak rodině malé Emičky. Budeme se na Vás těšit a uvidíme se kde? Přece 28. 3. 2020 v DEPU 2015! 


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
čt 27.02.2020 07:02
Video5 +
 
Nový Superb

Hlavní zprávy

 

ČEZ - Čistá energie zítřka