Corolla model 2022: nové technologie a styl

Toyota Corolla vstupuje do roku 2022 s modernizovaným vzhledem i novými technologiemi pro modelové řady hatchback, Touring Sports a sedan.

weby uniweb

Pyšnit se může nejnovějším multimediálním systémem, který přináší výrazná vylepšení v otázkách konektivity, funkčnosti a způsobu používání. Standardně se bude nabízet ve výbavových liniích GR SPORT a Executive. Na přání bude k dispozici pro stupeň výbavy Comfort v paketu Tech.

Nový systém disponuje výkonnějším procesorem, který je nyní 2,4x rychlejší než dosavadní jednotka, a zaručuje tak mnohem rychlejší odezvu na pokyny od uživatele. Jednotka ovládaná prostřednictvím centrální 8" dotykové obrazovky s jemnou grafikou nabízí okamžitý přístup k řadě chytrých online služeb vč. navigace na bázi cloudu s nepřetržitými aktualizacemi dopravních informací. Veškerá data a informace zprostředkuje nový palubní komunikační modul (DCM) Corolly, u nějž odpadá nutnost párování telefonu a rovněž nejsou účtovány žádné další poplatky za data. Softwarové aktualizace lze snadno provádět na dálku a rovněž je zajištěno připojování chytrých telefonů prostřednictvím bezdrátové technologie Apple CarPlay, nebo prostřednictvím kabelu Android Auto. Zákazníci též mohou zvolit vyšší variantu, jejíž součástí je i vestavěná navigace. V ceně vozidla je čtyřletý paket služeb, zahrnující navigaci na bázi cloudu, informace nehodách na trase a on-line aktualizace. 

V modelové řadě se objevují nové barevné odstíny, konkrétně bílá perleťová a stříbrná třpytivá – které budou k dispozici i pro dvoubarevné lakování vozů v karosářském provedení hatchback nebo Touring Sports (kombi).  Vnější vzhled sedanu lze zkrášlit kultivovaným designem nových 17" kol s deseti paprsky a broušenými povrchy. Ta budou standardem pro paket Style, resp. pro stupeň výbavy Executive.

Toyota Corolla se pyšní úžasnou tradicí s více než 50 miliony prodanými vozidly po celém světě. Avšak obliba tohoto modelu nebyla nikdy postavena na úspěších z minulosti. Toyota tradičně staví na zásadách průběžného zlepšování, a proto Corolla díky stále dalším atraktivním modernizacím dodnes plní roli dokonalého parťáka, doprovázejícího bezpočet zákazníků v jejich každodenním životě. 

TIP REDAKCE: Jak ušetřit při nákupu vozů značky Toyota ?

Pokud si chcete pořídit auto značky Toyota za nižší cenu, doporučujeme vám navštívit tyto stránky:

Poznámka redakce: pokud plánujete nákup nového vozu a hledáte tip na nejlevnější nová auta v České republice skladem (bez ohledu na značku vozu), pokračujte na stránku Nejlevnější nová auta v ČR.

Fotogalerie
NetConcert George Duke Band

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
netConcert

Hlavní zprávy

 

NetConcert Monica Mancini
uniweb weby