Domažličtí policisté chytili na silnici 42 hříšníků
Během včerejška proběhla na Domažlicku dopravně bezpečnostní akce “X“.Během akce policisté zjistili 42 dopravních přestupků.
Během včerejška proběhla na Domažlicku dopravně bezpečnostní akce “X“.Během akce policisté zjistili 42 dopravních přestupků.
Jak Regionu Plzeň řekla mluvčí domažlických policistů Petra Srnková, z tohoto počtu vyřídili 40 přestupků blokovou pokutou v částce 15 500 korun. "Třináct pokut bylo uděleno za překročení povolené rychlosti, v pěti případech řidiči nepoužili bezpečnostní pás, u pěti vozidel byl zjištěn špatný technický stav," konstatuje Srnková. Dva řidiči nepředložili ke kontrole řidičský průkaz a ve dvou případech neměli doklad o zaplacení pojištění odpovědnosti.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.