Karlovarský kraj hospodařil s přebytkem

S přebytkem ve výšši 83,2 miliónu korun hospodařil loni Karlovarský kraj. Informoval o tom hejtman Josef Pavel (ODS).

obrázek: Karlovarský kraj hospodařil s přebytkem
S přebytkem ve výšši 83,2 miliónu korun hospodařil loni Karlovarský kraj. Informoval o tom hejtman Josef Pavel (ODS). Celkové příjmy kraje činily 1,141 miliardy korun, z kterých se dokázalo ušetřit zmíněných 83,2 miliónu korun. Do fondu budoucnosti se tak uložilo 54,5 miliónu korun a do rezervního fondu šlo 28,62 miliónu korun.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články