Kopal do popelnic, skončil na záchytce

Na protialkoholní záchytné stanici skončil v úterý kolem půl sedmé hodiny ranní 20letý mladík z Tachova. Když procházel plzeňskou Kollárovou ulicí, po cestě kopal do popelnic. Policisté z pohotovostního pořádkového odboru jej viděli a vyzvali ho, aby prokázal svoji totožnost. Mladík se ale dal na út...

obrázek: Kopal do popelnic, skončil na záchytce
Na protialkoholní záchytné stanici skončil v úterý kolem půl sedmé hodiny ranní 20letý mladík z Tachova. Když procházel plzeňskou Kollárovou ulicí, po cestě kopal do popelnic. Policisté z pohotovostního pořádkového odboru jej viděli a vyzvali ho, aby prokázal svoji totožnost. Mladík se ale dal na útěk. Muži zákona jej však dostihli a prostřednictvím hmatů a chvatů sebeobrany jej zpacifikovali a nasadili mu pouta. Byl evidentně opilý, ale orientační dechovou zkoušku odmítl. Včera se obvodním oddělení Plzeň - střed zodpovídal z přestupku proti veřejnému pořádku.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články