Lopatárna v úterý hostí Grand Prix Klub malých pivovarů, i s bikerem Cinkem

GIANT LIGA PLZEŇ 2023 – pátý závod 22. ročníku seriálu Giant Liga Plzeň 2023 pokračuje ve sportovním areálu SK RAPID PLZEŇ. V dresu lídra seriálu po úvodních čtyřech dílech uvidíme Richarda Habermanna (AC Sparta Praha).


Richard Habermann se navíc blýsknul i v soutěži aktivity a vybojoval puntíkovaný dres za měsíc květen. Na startu v Plzni očekáváme start trojnásobného olympionika a mistra světa Ondřeje Cinka (Primaflor Mondraker Genuins Racing Team).

Vedle hvězdy horských kol uvidíme opět zajímavé souboje jak jednotlivců, tak týmů.  V dresu nejlepšího jezdce kategorie masters se představí Petr Ruman (Cyklo Atom).

V Plzni ve sportovním areálu SK RAPID PLZEŇ bude připraveno prvenství na pásce pro kategorii elite, ženy, juniorky, junioři a masters, kdy si každé kolo první dva borci připíší 2 a 1b. Sportovní odpoledne na Rapidu odstartují mládežnické kategorie již od 15:30 žáci, žákyně, kadeti a kadetky Velkou cenou RKCA. V úterý 6. června od 17:30 hod tak pokračuje 5. díl GIANT LIGY PLZEŇ 2023, který je vypsán pro kategorie junioři, ženy, juniorky, muži elite a masters.

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
po 05.06.2023 10:110 +
 
ČEZ - Čistá energie zítřka

Hlavní zprávy

 

Uniweb weby