Ministerstvo financí odmítlo informace, že by na trhu byl nedostatek dálničních kupónů pro rok 2005 poté, co odmítlo podepsat smlouvu s ÚAMK.
Ministerstvo financí odmítlo informace, že by na trhu byl nedostatek dálničních kupónů pro rok 2005 poté, co odmítlo podepsat smlouvu s ÚAMK. Kupóny nyní distrubuuje Česká pošta a ABA například na čerpací stanice.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Městský obvod Plzeň 1 se nachází na severu Plzně a patří k největším obvodům města. Zahrnuje části jako Bolevec, Lochotín, Vinice, Roudná nebo Košutka. Tato oblast je známá svou bohatou zelení, příměstskou rekreací u boleveckých rybníků i kvalitní občanskou vybaveností. Obvod Plzeň 1 nabízí příjemné bydlení, rozvíjející se infrastrukturu a dobré spojení do centra města.