Nákupní centra v Plzni nabízejí nejen možnost nákupů

Pokud zamíříte do některého nákupního centra v Plzni, můžete zde nejen nakoupit, ale také prožít netradiční a zajímavý den. Například v multikině.

weby uniweb

Prožít den s rodinou nebo přáteli se dá různými způsoby. Jedním z nich je i návštěva některého nákupního centra v Plzni. Konečně jsme se dočkali pomalého rozvolňování složité situace v naší zemi. Je tedy načase začít žít v mezích možností normálním způsobem a konečně si užít věcí, které nám byly z pochopitelných důvodů zapovězeny.

Ideální možností, jak dobře nakoupit, pobavit se anebo si prostě jen tak odpočinout, je návštěva nákupního centra Olympia Plzeň.

Najdete tu přes 140 obchodů, restaurací i služeb. Výhodou je snadná dostupnost z centra Plzně i z dálnice D5. Samozřejmostí je bezplatné parkování. V multikině CineStar, kde se hraje každý den, si vychutnáte nejmodernější zvuk a dokonalý obraz. Zapomenuto není ani na rodiny s malými dětmi. Nákupní centrum Olympia Plzeň disponuje také zázemím pro maminky s kojenci a také dětský koutek i s hlídáním. 

Plzeň Plaza s moderním multikinem

Prostorné třípatrové kryté nákupní centrum, ve kterém najdete bezmála 100 obchodů, je nákupní centrum Plzeň Plaza. Navštívit zde můžete také kino, jídelní zónu a celou řadu různých služeb. 

Jedním z největších lákadel obchodních centra Plzeň Plaza je zmíněné kino. Multikino nabízí deset sálů z nich je šest vybaveno technologií Dolby, Digital 3D a jeden sál disponuje technologií 4DX. Je to zážitek, který vás doslova dostane ze sedadla. 

OC Plzeň Rokycanská nabízí možnost nákupu i odpočinku 

Přes šedesát obchodů s módou, elektronikou nebo dárkovým zbožím na vás čeká v OC Plzeň Rokycanská. Kromě nakupování zde můžete příjemně relaxovat v některé z pěti restaurací a kaváren. Obchodní centra jsou koncipována tak, aby zde každý našel přesně to pravé a vydat se sem mohly i celé rodiny s dětmi. Stačí si vybrat jednu z možností a prožít den netradičně a zajímavě. Je to také dobrý způsob, jak například oslavit narozeniny s přáteli nebo rodinou.

Autor: REGIONPLZEN.CZ Článek může obsahovat komerční sdělení.

james bond net concert

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
porsche auto homepage

Hlavní zprávy

 

loop jazz club
uniweb weby