Návštěvníci Plzně si mohou udělat radost kolekcí Kašny ze zlata

Nabídka dárků a suvenýrů z Plzně se rozšířila o novou autorskou černo-zlatou kolekci Kašny ze zlata, která prezentuje jeden z nejvýraznějších novodobých prvků centra města, trojici zlatých kašen od architekta Ondřeje Císlera.

weby uniweb

Minimalistická kolekce je k zakoupení v Turistických informačních centrech a na e-shopu Visit Plzeň, provozovaném městskou příspěvkovou organizací Plzeň-TURISMUS.

Kolekce Kašny ze zlata v tuto chvíli čítá deset položek, dámská a pánská trika, trikošaty, ledvinku, klobouček, kabelu, ponožky, deštník, hrnky s podšálkem ve dvou velikostech a také balicí papír. Zanedlouho výčet rozšíří ještě pánské a dámské trenýrky, stylové šátky nebo tumblery. 

„Doposud jsme pro infocentrum navrhli jednu autorskou kolekci, a to kolekci S duší Plzně, která byla navržená zejména pro milovníky plzeňského piva,“ prozradila Zuzana Koubíková, ředitelka městské příspěvkové organizace Plzeň-TURISMUS, která provozuje plzeňská infocentra. „V našich infocentrech návštěvníci najdou celou řadu rozmanitých suvenýrů od textilu přes keramiku, porcelán, knihy nebo drobnosti na památku v podobě náramků nebo magnetek. Designová kolekce s ambicí zaujmout i mladší generaci a náročnější zákazníky nám v portfoliu chyběla,“ dodala Koubíková. „Zlaté kašny vzbuzují u místních vášně, návštěvníky a turisty hodně baví a na potisku vypadají moc dobře. Kolekci máme v plánu ještě rozšiřovat a zatím na ni máme kladné ohlasy,“ uvedla Koubíková.

Zboží je v prodeji v Turistických informačních centrech na náměstí Republiky 41 a na Palubě Hamburk u hlavního nádraží. Je také možné si ho přes e-shop rezervovat k osobnímu odběru v infocentru na náměstí, kde lze platit hotově nebo platební kartou, případně nechat zaslat přes Zásilkovnu. V případě dotazů týkajících se objednávky nebo dostupnosti zboží je k dispozici e-mail eshop@visitplzen.eu nebo telefonní linka 378 035 330. 

NetConcert George Duke Band

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
The Loop Jazz Club

Hlavní zprávy

 

NetConcert Brecker Brothers Band Reunion
uniweb weby