Neděle na Viktorce: Souboj chutí, jídlo od MasterChefa nebo autogramiáda

FINÁLE FORTUNA:LIGY je tady! Již v neděli čeká Viktorku první duel nadstavbové části s Jabloncem.


Atraktivní zápas startuje v Doosan Areně v 18:00 a připravena je pro vás celá řada novinek, soutěží a dalších lákadel. Zde je přehled všeho důležitého před nedělním soubojem, na který se rozhodně vyplatí dorazit včas. A pozor! Permanentky STANDARD ke vstupu na utkání neplatí, platí pouze permanentky EXTRA či jednotlivé vstupenky.

SOUBOJ CHUTÍ A DOBROTY ZDARMA Z PEPSI FOOD TRUCKU
Cestou do Doosan Areny se určitě zastavte u stánku Pepsi, kde se budete moci zapojit do Souboje chutí. Každý návštěvník obdrží dva vzorky colového nápoje a podle jejich chuti rozhodne o vítězi. Odměnou za podstoupení souboje pro vás bude zdarma jídlo z přistaveného Pepsi Food Trucku. Speciální menu pro vás navrhnul Roman Kotlář, vítěz první řady soutěže MasterChef. A na co se můžete těšit? Pita chléb plněný trhaným hovězím masem v BBQ omáčce se salátkem coleslaw nebo dýňové rizoto s gorgonzolou.

VIKTORIÁNSKÁ PUMA STŘELBA
Do Doosan Areny se vyplatí přijít rozhodně včas. Přibližně půl hodiny před výkopem zápasu dojde v rámci předzápasového programu k vystřelování dárků. Moderátoři Jiří Pelnář s Jiřím Poórem mezi fanoušky na tribunách vystřelí dárky v podobě triček Puma. Buďte na svých místech včas a chyťte si svůj viktoriánský Pumadárek.

AUTOGRAMIÁDA NA RODINNÉ TRIBUNĚ
Rodinná tribuna Hitrádia FM Plus je na hlavní tribuně v sektoru H a na každý zápas chystá pro nejmenší viktoriány doprovodný program. Malování na obličej, fotostěna, oblíbený fotbálek a nyní také autogramiáda Aleše Čermáka. Záložník Viktorky přijde mezi vás v neděli od 17.00 do 17.40 se vám rád podepíše nebo se s vámi vyfotí. Vše přímo na ochozu Doosan Areny v rámci rodinné tribuny.

SPECIÁLNÍ PŘÍLOHA ZDARMA
Mediální partner klubu Deník připravil k nadstavbové části ligy speciální přílohu plnou zajímavostí, informací a rozhovorů s viktoriány, například trenérem Pavlem Vrbou, Janem Kopicem či Markem Bakošem. V neděli při odchodu ze stadionu si můžete tuto přílohu zdarma vyzvednout na vybraných místech.

UKAŽ, KOMU FANDÍŠ
Od hostesek Fortuny si můžete před utkáním vyzvednout speciální náramek v rámci akce „Ukaž, komu fandíš“, před Doosan Arenou tedy samozřejmě ve viktoriánských barvách. Pokud se s náramkem vyfotíte a budete fotku sdílet na Instagramu nebo do komentáře pod příspěvek na facebooku FORTUNA:LIGY spolu s hashtagem #finaleligy a UKAŽ KOMU FANDÍŠ, můžete soutěžit o atraktivní ceny od partnerů ligy:


·         kabriolet na víkend od AAA Auto

·         Fortuna sázenku v hodnotě 10 000,-Kč

·         voucher na zájezd od CK Alexandria v hodnotě 10 000,- Kč

·         2x permanentku na FCVP

A TO NENÍ VŠECHNO…
Kromě již zmíněných lákadel pro vás Viktorka chystá i zatraktivnění zápasového programu. Přijďte v neděli včas a užijme si společně premiérový díl FINÁLE FORTUNA:LIGY.

Vstupenky na zápas s Jabloncem jsou stále v prodeji – online na webu Plzeňské vstupenky, v naší aplikaci, na prodejních místech Plzeňské vstupenky či ve fanshopu.

DALŠÍ INFORMACE
 Výkop je na programu v 18:00, brány stadionu se tak otevřou již v 16:30. Pivovarská lávka uzavřená nebude. V den utkání se budou také prodávat vstupenky na další zápasy nadstavbové části. Na zápas s Jabloncem neplatí permanentky typu STANDARD.

 


weby na míru UNIWEB

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
clio auto cb

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018
seo uniweb