Neunesl rozchod s přítelkyní, chtěl se zabít

Chvíle neskutečného strachu o svého přítele, se kterým se rozešla, si prožívala ve středu v Plzni mladá dívka a měla k tomu pádný důvod.

mobilní pohotovost prosinec 2020

Posílal jí totiž přes messenger zprávy, ve kterých psal, že si sáhne na život. A na svém profilu se se všemi loučil. Vše podtrhl zaslanými fotkami s viditelně pořezaným zápěstím. Vystrašená dívka se o pomoc proto v celé věci obrátila na strážníky procházející sady v centru města.  Ti od ní zjistili veškeré podrobnosti, kde se před pár minutami měl pohybovat, včetně kontaktu a popisu jeho oblečení.

Strážníci okamžitě začali jednat. Jedna z hlídek vyrazila do okolí místa mužova bydliště, druhá pak zamířila k místu do Štruncových sadů, které bylo zobrazeno na fotografii. Muže odpovídajícímu udanému popisu se mezitím podařilo najít psovodovi, který byl na obchůzce blízko lávky u soutoku řek Mže a Radbuzy. Všiml si jej, jak stojí uprostřed lávky a zmateně přešlapuje v těsné blízkosti zábradlí. Byl celý rozrušený a stále opakoval, že se chce zabít. Psovod se jej snažil uklidnit a přivolal záchranáře. 

Chvilku nato dorazily na místo další hlídky a ošetřily mu zápěstí pomocí materiálu ze zdravotnického batohu. Muže si do své péče převzala ZZSPk a záležitost k dořešení PČR

Fotogalerie

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
kamiq restart 2020 prosinec

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018
seo uniweb