Nová KIA Sorento získala titul

Zbrusu nová Kia Sorento si odváží domů první cenu v kategorii ‚Velké SUV roku‘


Zbrusu nové Sorento, které je vlajkovým SUV značky Kia, úspěšně vkročilo do letošního roku ziskem titulu ‚Velké SUV roku 2021‘ každoroční soutěže magazínu ‚What Car?‘.

Panel porotců What Car? z nabídky důstojných konkurentů v kategorii ‚Velká SUV‘ vybral Sorento pro jeho pozoruhodnou spotřebu paliva, jízdní dynamiku, vysokou úroveň standardní výbavy a mimořádnou kvalitu dílenského zpracování.

Porotci soutěže What Car? hodnotili Sorento 1.6 T-GDi Hybrid v bohaté standardní výbavě pro britský trh, zahrnující mj. systém parkovací kamery, inteligentní ukazatel rychlostních limitů nebo asistent ochrany před čelní srážkou s rozpoznáváním chodců, cyklistů a odbočování napříč křižovatkou.

Vítězství modelu Sorento komentuje Steve Huntingford, redaktor magazínu What Car?: „Hybridní technologie modelu Sorento spojuje dobrou spotřebu za reálných podmínek se srovnatelně nízkými emisemi CO2 a nabízí i pohodlnou jízdu a přesné řízení. Když k tomu přidáme prémiové zpracovaný a dobře vybavený interiér, vysokou polohu za volantem, na kterou by mohli žárlit i řidiči nákladních automobilů, nebo bezkonkurenční sedmiletou záruku Kia, můžeme Sorento označit za mimořádně všestranné.“

Zbrusu nové Sorento se v Evropě prodává pouze krátce, přesto se již dokázalo etablovat coby důležitý atraktivní představitel modelové nabídky Kia, který ve Velké Británii dále získal titul ‚Auto roku 2021‘ magazínu Carbuyer.

Fotogalerie
weby na míru UNIWEB

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
st 13.01.2021 16:21
0 +
 
James Bond

Hlavní zprávy

 

čez zprávy CEZ pomahej pohybem
uniweb weby