Nová vinotéka v království praček, chladniček a televizorů

Jak co nejvíce zpříjemnit svým zákazníkům výběr a nákup nových elektrických domácích spotřebičů, pomocníků a prostředků zábavy, se dlouhodobě snaží klatovská firma Elektro Efekt, s.r.o.

SEO UNIWEB

Jak co nejvíce zpříjemnit svým zákazníkům výběr a nákup nových elektrických domácích spotřebičů, pomocníků a prostředků zábavy, se dlouhodobě snaží klatovská firma Elektro Efekt, s.r.o.

Po loňské velké rekonstrukci, která znamenala podstatné zvětšení prodejní plochy a umožnila dále rozšířit sortiment bílé domácí techniky, praček, myček nádobí, chladniček a vestaveb kuchyňských spotřebičů, otevřela firma letos na jaře další prostory, kde zákazníkům nabízí také příjemné posezení a relaxaci u sklenky moravského vína.

V nové vinotéce si můžete vybrat ze stáčených i lahvových vín z nejlepšího výběru produkce vinařů z Velkopavlovické oblasti Modrých hor

V nové vinotéce si můžete vybrat ze stáčených i lahvových vín z nejlepšího výběru produkce vinařů z Velkopavlovické oblasti Modrých hor. K ochutnávce, nebo posezení se sklenkou dobrého vína nebo přírodní limonády z Moravy a odpočinutí po náročných nákupech, můžete využít i nově otevřenou venkovní terasu před vinotékou. Zastavte se, i když půjdete jen kolem vinotéky na procházku do parku, nebo nebudete chtít jít s partnerkou nakupovat do obchodního centra a volnou chvilku využijte k relaxaci. Při domluvě s vedením firmy je možné si pro uzavřenou společnost pronajmout i podzemní vinný sklep s barem, obsluhou a malým tanečním parketem.

„Někdy se nás zákazníci ptají, proč jsme otevřeli u nás zrovna vinotéku,“ vysvětluje člen vedení firmy. „Pravdou je, že nás jižní Morava okouzlila svojí vyrovnanou a pozitivní atmosférou, kterou jsme chtěli trošku přenést i do Klatov. Na Moravu jezdíme již dlouhá léta, poznali jsme ve vinařské oblasti Modrých hor mnoho milých lidí a vynikajících vinařů, od kterých jsme začali brát vína a chceme se s jejich vynikajícími výrobky, které jsou dnes výborně hodnoceny znalci vína z celé Evropy a vyhrávají světové soutěže, podělit i s našimi zákazníky a milovníky vína na Klatovsku.“

V nových prostorách firmy Elektro Efekt si zájemci o rekonstrukce starých kuchyní mohou vybrat z největší nabídky kuchyňských vestaveb na Klatovsku. O vestavěné spotřebiče je velký zájem, protože jsou nejen kvalitní a za výhodné ceny, ale splňují i současné představy o moderní kuchyni a technici Elektro Efektu vám vybraný spotřebič nejen přivezou, ale i osadí a uvedou doprovozu. Přijďte se podívat, určitě si vyberete a můžete na chvilku zažít i krásu, pohodu a radost jižní Moravy a Modrých hor.

Více o vinotéce v Klatovech se dozvíte na stránce Vinotéka.

Fotogalerie
Autor: REGIONPLZEN.CZ Článek může obsahovat komerční sdělení.

weby na míru UNIWEB

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
auto cb covid 19

Hlavní zprávy

 

auto cb home restart 1
seo uniweb