Nový vůz ŠKODA ENYAQ COUPÉ iV se v ČR poprvé představil na motoristické slavnosti v pražských Holešovicích, máte zájem o testovací jízdu? Kontaktujte AUTO CB Plzeň

Zúčastnili jste se motoristické slavnosti v pražských Holešovicích a zamilovali jste se do nového vozu ŠKODA ENYAQ COUPÉ iV na první pohled? Vyzkoušejte testovací jízdu v plzeňském autorizovaném servisu AUTO CB.

weby uniweb

Mladá Boleslav, 27. května 2022 – Automobilka ŠKODA na motoristické výstavě Legendy v pražských Holešovicích domácímu publiku poprvé představila novou karosářskou variantu ENYAQ COUPÉ iV. Zájemci se s novým vozem mohli seznámit při testovací jízdě, která zahrnovala i parkovací polygon pro praktické vyzkoušení asistenčních systémů.

V autosalonu AUTO CB v Plzni na Nepomucké si můžete zkusit testovací jízdu v novém modelu ŠKODA ENYAQ COUPÉ iV 

AUTO CB, spol. s r.o. je autorizovaný prodejce a servis vozů značky ŠKODA, zajišťuje také autorizovaný servis a prodej vozů značek Renault a Dacia. Společnost také nabízí pojištění a financování vozů. Pokud sháníte nový či ojetý vůz, autodíly nebo specializovaný autoservis Škoda v Plzeňském kraji, pokračujte na stránky www.autocb.cz!

Model ENYAQ COUPÉ iV měl světovou premiéru na konci ledna

Model ENYAQ COUPÉ iV měl světovou premiéru na konci ledna. Nyní dostali možnost vidět a vyzkoušet nejnovější elektromobil značky ŠKODA i návštěvníci akce Legendy v pražských Holešovicích, a to 27. až 29. května. Od dříve uvedeného modelu ENYAQ iV se verze COUPÉ odlišuje zatmavenou prosklenou panoramatickou střechou, která je u tohoto vozu ve standardní výbavě a pokrývá celou plochu střechy, jež klesá od B sloupku mírně dozadu a plynule přechází do výrazné zádi s ostře lomenou odtrhovou hranou. Jedná se o největší prosklenou panoramatickou střechu použitou ve voze ŠKODA. Je tenčí než klasická plná střecha a zajišťuje tak dostatek místa nad hlavou i cestujícím na zadních sedadlech. Výrazným kontrastním prvkem jsou chromované lišty kolem bočních oken a chromovaný rámeček masky chladiče. Nabídka barev karoserie byla rozšířena o dva nové metalické laky: oranžový Phoenix a šedý Graphite.

K autorizovaným prodejcům právě přichází také ŠKODA ENYAQ COUPÉ RS iV

Vlajkovou lodí výrobního programu mladoboleslavské automobilky se stává ŠKODA ENYAQ COUPÉ RS iV, která právě přichází k autorizovaným prodejcům. Disponuje výkonem 220 kW a maximálním točivým momentem 460 Nm. Zásluhou druhého elektromotoru, který je umístěn na přední nápravě, má stálý pohon všech kol. Tato varianta nabízí nekompromisní zážitek ze sportovní jízdy. Zrychlení z 0 na 100 km/h zvládá za pouhých 6,5 s, maximální rychlost dosahuje 180 km/h. Je tedy o 20 km/h vyšší než u všech ostatních variant. O skvělou ovladatelnost ve vysokých rychlostech se stará sportovní podvozek s progresivním řízením. Díky vylepšené aerodynamice je vrcholné SUV velmi úsporné a dosahuje dojezdu až 545 km v režimu WLTP. Jeho doporučená prodejní cena byla stanovena na 1 559 900 Kč včetně DPH.

Na holešovickém výstavišti se ENYAQ COUPÉ iV a COUPÉ RS iV staly hvězdami expozice značky ŠKODA, ale přítomny byly i další aktuální modely. Návštěvníci si mohli prohlédnout také studentské koncepty AFRIQ a SLAVIA, k vidění bylo rovněž několik vzácných exponátů historických modelů ŠKODA. Stánek automobilky ŠKODA nabídl návštěvníkům také zábavu, poučení nebo odpočinek v relaxačním koutku. Na své si přišly především soutěživé povahy, pro něž byla připravena řada aktivit. Mohli si zazávodit na simulátoru, případně prověřit své znalosti v kvízu e-mobility. Na úspěšné řešitele čekala zajímavá odměna – zapůjčení vozu ŠKODA ENYAQ iV na měsíc zdarma. Na místě bylo pro zájemce o svezení k dispozici 5 testovacích elektromobilů řady ENYAQ. Zkušební trasa vedla z výstaviště na Letnou, kde byl na ploše před fotbalovým stadionem postaven parkovací polygon. Na něm si bylo možné v klidu a bezpečí vyzkoušet asistenční systémy, jako je Automatické parkování nebo funkce paketu Asistovaná jízda 2.5. Motoristická slavnost Legendy otevřela své brány v pátek 27. 5., kdy na stánku ŠKODA AUTO proběhl také večer pro VIP hosty. 

Se vším Vám poradí v autosalonu AUTO CB v Plzni na Nepomucké

AUTO CB, spol. s r.o. je autorizovaný prodejce a servis vozů značky ŠKODA, zajišťuje také autorizovaný servis a prodej vozů značek Renault a Dacia. Společnost také nabízí pojištění a financování vozů. Pokud sháníte nový či ojetý vůz, autodíly nebo specializovaný autoservis Škoda v Plzeňském kraji, pokračujte na stránky www.autocb.cz!

NetConcert Monica Mancini

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Let´s Remember Chet Baker

Hlavní zprávy

 

NetConcert Angelique Kidjo
uniweb weby