K požáru osobního automobilu Škoda 120 v Hradecké ulici ve Stodě vyjížděli dnes po osmé hodině místní dobrovolní hasiči.
K požáru osobního automobilu Škoda 120 v Hradecké ulici ve Stodě vyjížděli dnes po osmé hodině místní dobrovolní hasiči. Poškozena byla i vedle stojící Škoda 105 a mírně i Fiat Bravo. Příčinou požáru byla technická závada. Škoda byla podle mluvčího hasičů Františka Vaška předběžně na všech třech vozidlech vyčíslena na 33 tisíc korun.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Za více než 22 let vývoje se Trigema z malé lokální firmy stala respektovaným hráčem na pražském developerském trhu. Od stavby prvního plotu, kolem rodinného domu se posunula k chytrým bytovým projektům, vědeckotechnickým parkům i sportovním areálům.