Peníze na oddlužení dorazily

Letošní část státní dotace na oddlužení bývalých okresních nemocnic obdrží jednotlivá zdravotnická zařízení v nejbližších dnech.

obrázek: Peníze na oddlužení dorazily
Letošní část státní dotace na oddlužení bývalých okresních nemocnic obdrží jednotlivá zdravotnická zařízení v nejbližších dnech. Krajští radní je rozdělili a rozeslali na jich konta tento týden. Letos dostal kraj od státu téměř 128,7 miliónu korun, příští rok to má být dalších zhruba 35 miliónů.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články