Plzeň udělí 28. října významná ocenění, mj. tenistce Barboře Strýcové

U příležitosti oslav 105. výročí vzniku samostatného Československa udělí město Plzeň také významná ocenění. Slavnostní udělení městských ocenění se uskuteční v sobotu 28. října ve 14 hodin v Obřadní síni plzeňské radnice na náměstí Republiky.


Uděleny budou dvě Pečetě města Plzně, Cena města Plzně a také Čestné občanství města Plzně. Oceněni budou:

Čestné občanství města Plzně získá úspěšná tenistka Barbora Strýcová, která díky své sportovní kariéře i trenérským aktivitám výtečně reprezentuje město Plzeň v tuzemsku i zahraničí.

Cena města Plzně bude udělena Ing. Luďku Šantorovi, MBA, jenž je ředitelem Správy informačních technologií města Plzně. Luděk Šantora ocenění převezme za vizionářství a nadšení pro inovátorské projekty, jež zlepšují život běžným občanům v Plzni a které realizuje se Správou informačních technologií. Významný je také jeho přínos v oblasti rozvoje systému a projektů pro technické vzdělávání žáků a studentů.

Pečeť města Plzně získá klavírní pedagožka Alena Tupá, a to za dlouholeté a přínosné působení v Plzeňském dětském sboru, celoživotní učitelskou profesi a předávání hudebního vzdělání nejmladší generaci.

Pečeť města Plzně bude udělena také sbormistryni Haně Friedrichové, a to za dlouholeté a přínosné působení v Plzeňském dětském sboru, rozsáhlé aktivity v kulturní sféře a obrovskou angažovanost při výuce dětí.

foto: wikipedia

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Nový Superb

Hlavní zprávy

 

ČEZ - Čistá energie zítřka