Při jízdě tramvají přišel o 19 tisíc

Plzeň – O peněženku s doklady a platební kartou přišel v pátek kolem desáté hodiny večer 34-letý muž z jižního Plzeňska. Zatím neznámý pachatel mu peněženku odcizil během jízdy tramvaje z náměstí Republiky do ulice Sirková. Zloděj zřejmě využil nepozornosti poškozeného a peněženku mu vytáhl z zadn...

obrázek: Při jízdě tramvají přišel o 19 tisíc
Plzeň – O peněženku s doklady a platební kartou přišel v pátek kolem desáté hodiny večer 34-letý muž z jižního Plzeňska. Zatím neznámý pachatel mu peněženku odcizil během jízdy tramvaje z náměstí Republiky do ulice Sirková. Zloděj zřejmě využil nepozornosti poškozeného a peněženku mu vytáhl z zadní kapsy kalhot. Způsobená škoda se vyšplhala na devatenáct tisíc korun.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články