Při pouti v Dolanech v sobotu vystoupí Ivan Hlas

Kostel sv. Petra a Pavla v Dolanech u Hlinců na již tradiční „Pouť“.

jaro auto cb

Ta proběhne v kostele a jeho okolí v sobotu 30. června se zahájením od 14 hodin. V jejím průběhu se uskuteční v kostele od 14.30 koncert IVAN HLAS TRIO (vystupují Ivan Hlas, Norbi Kovács a Olin Nejezchleba), v 16.00 proběhne Bohoslužba slova, odpolední program dále obohatí v 16.30 zahájení prodejní výstavky prací klientů Domova Zvíkovecká kytička a výstavy výtvarných děl regionálních umělců – zahajuje Andrea Růžičková (Kerestešová), následovat bude beseda s názvem „Andreo – VYPRÁVĚJ...“, pouť bude zakončena od 19.00 večerní volnou zábavou.

V průběhu pouťového odpoledne budou u kostela k vidění ruční výrobky ve stáncích a předváděny budou historické automobily a motocykly. V rámci programu bude probíhat prezentace kostela po opravách v minulých letech.

Připojujeme také pozvání na druhou letošní výstavu skupiny výtvarníků, která bude v sobotu 14. července 2018 v 15,00 hodin zahájena vernisáží a v kostele potrvá do 30. července 2018. Výstava bude přístupná denně od 9.00 do 19.00 hodin, 30. července 2018 do 12.00 hodin.

Občerstvení při pouti a výstavách je zajištěno, na pouti a po celou dobu výstav je také zajištěn bezbariérový přístup do kostela.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ŠKODA PLUS referenční vozy

Hlavní zprávy

 

auto cb prislusenstvi
uniweb weby