Sestry chtějí hlídat nemocnici

Zdravotní sestry z nemocnice v Plané na Tachovsku chtějí zdravotnické zařízení hlídat místo bezpečnostní služby. Nemocnice je totiž částečně uzavřena a některé sestry jsou na nucené dovolené.

obrázek: Sestry chtějí hlídat nemocnici
Plánská nemocnice je částečně uzavřena už druhý měsíc kvůli zadlužení a nedostatku lékařů. Padesátka sester se tedy přišla zeptat na svůj další osud prozatimního ředitele Kamila Kosturika a když se dozvěděla, že bezpečnostní agentura bere kolem padesáti tisíc korun měsíčně, nabídla své služby. Sestry tvrdí, že jim záleží na osudu nemocnice a jsou parta ženských, které ji chtějí chránit. Důvodem nabídky je také nedostatek finančních prostředků. Ředitel s nabídkou souhlasí a je připraven vypovědět bezpečnostní agentuře smlouvu.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články